Hluboká indukční pánev BALLARINI Salina Granitium 28 cm 75002-814-0
Kód: AGDBNIGAR0114Detailní popis produktu
Hluboká indukční pánev BALLARINI Salina Granitium 28 cm 75002-814-0| Barva | Ocel, Šedá |
| Materiál | Hliník |
| Tvar | Kulatý |
| Model | Univerzální pánev |
| Vhodné pro plotny | Halogen, Plyn, Elektrický, Indukční, Keramický |
| Počet svrchních vrstev | 6 |
| Odolné vůči pečení | Ano |
| Nepřilnavý povrch | Ano |
| Víčko v ceně | Ne |
| Materiál rukojeti | Ocel |
| Vnitřní povrch | Žula |
| Vhodný do myčky | Ano |
| Hmotnost | 1,59 kg |
| Výška | 96 mm |
| Celková délka | 49,5 cm |
| Průměr pánve | 28 cm |
| Tloušťka dna | 5 mm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Non-electric pots / pans |
|---|---|
| EAN: | 8003150508183 |
| Barva: | Ocel, Šedá |
| Materiál: | Hliník |
| Tvar: | Kulatý |
| Model: | Univerzální pánev |
| Vhodné pro plotny: | Halogen, Plyn, Elektrický, Indukční, Keramický |
| Počet svrchních vrstev: | 6 |
| Odolné vůči pečení: | Ano |
| Nepřilnavý povrch: | Ano |
| Víčko v ceně: | Ne |
| Materiál rukojeti: | Ocel |
| Vnitřní povrch: | Žula |
| Vhodný do myčky: | Ano |
| Hmotnost: | 1,59 kg |
| Výška: | 96 mm |
| Celková délka: | 49,5 cm |
| Průměr pánve: | 28 cm |
| Tloušťka dna: | 5 mm |
