Maestro MR-1302-GREY konvice 2,5 l Šedá
Kód: AGDMEOCZN0064Detailní popis produktu
Maestro MR-1302-GREY konvice 2,5 l Šedá| Píšťalka | Ano |
| Kapacita | 2,5 l |
| Vhodné pro plotny | Indukční, Plyn, Keramický, Utěsněná plotna |
| Chlazený úchyt | Ano |
| Základní materiál | Nerezová ocel |
| Typ otevření víka | Manuální |
| Typ píšťalky | Sklopné |
| Vícevrstvá tepelná izolace dna | Ano |
| Barva rukojeti | Černá |
| Barva opláštění | Šedá |
| Průměr základny | 20 cm |
| Šířka | 220 mm |
| Výška | 230 mm |
| Hloubka | 200 mm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Non-electric kettles |
|---|---|
| EAN: | 4897144672509 |
| Píšťalka: | Ano |
| Kapacita: | 2,5 l |
| Vhodné pro plotny: | Indukční, Plyn, Keramický, Utěsněná plotna |
| Chlazený úchyt: | Ano |
| Základní materiál: | Nerezová ocel |
| Typ otevření víka: | Manuální |
| Typ píšťalky: | Sklopné |
| Vícevrstvá tepelná izolace dna: | Ano |
| Barva rukojeti: | Černá |
| Barva opláštění: | Šedá |
| Průměr základny: | 20 cm |
| Šířka: | 220 mm |
| Výška: | 230 mm |
| Hloubka: | 200 mm |
