Šálkový mixér TEFAL BL16GE30
Kód: AGDTEFMIB0059Detailní popis produktu
Šálkový mixér TEFAL BL16GE30| Jmenovitý výkon | 400 W |
| Napájecí zdroj | AC |
| Maximální výkon | 400 W |
| Pneumatický odtah | Ano |
| Jednoduché čištění | Ano |
| Vhodný do myčky | Ano |
| Odměrka | Ne |
| Model | Šálkový mixér |
| Barva | Stříbrná, Černá |
| Přihrádka na kabel | Ne |
| Láhev na vodu | Ano |
| Šířka | 161 mm |
| Výška | 339 mm |
| Hloubka | 116 mm |
| Objem nádoby | 0,7 l |
| Typ ovládání | Mechanické |
| Drcení ledu | Ano |
| Turbo režim | Ne |
| Pulzní spínač | Ne |
| Míchání ve vakuu | Ne |
| Ochrana proti neúmyslnému spuštění | Ano |
| Kapacita bidonu | 600 ml |
| Počet programů | Ano |
| Varování | Neponořujte pohonnou jednotku do vody ani jiných kapalin., Upozornění: Přístroj obsahuje ostré nože. Dbejte na to, aby nedošlo ke zranění., Výrobek je určen pouze pro použití v domácnosti. |
| Materiál sklenic(e) | Sklo |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mixers / blenders |
|---|---|
| EAN: | 3016667292815 |
| Jmenovitý výkon: | 400 W |
| Napájecí zdroj: | AC |
| Maximální výkon: | 400 W |
| Pneumatický odtah: | Ano |
| Jednoduché čištění: | Ano |
| Vhodný do myčky: | Ano |
| Odměrka: | Ne |
| Model: | Šálkový mixér |
| Barva: | Stříbrná, Černá |
| Přihrádka na kabel: | Ne |
| Láhev na vodu: | Ano |
| Šířka: | 161 mm |
| Výška: | 339 mm |
| Hloubka: | 116 mm |
| Objem nádoby: | 0,7 l |
| Typ ovládání: | Mechanické |
| Drcení ledu: | Ano |
| Turbo režim: | Ne |
| Pulzní spínač: | Ne |
| Míchání ve vakuu: | Ne |
| Ochrana proti neúmyslnému spuštění: | Ano |
| Kapacita bidonu: | 600 ml |
| Počet programů: | Ano |
| Varování: | Neponořujte pohonnou jednotku do vody ani jiných kapalin., Upozornění: Přístroj obsahuje ostré nože. Dbejte na to, aby nedošlo ke zranění., Výrobek je určen pouze pro použití v domácnosti. |
| Materiál sklenic(e): | Sklo |
