Šálkový mixér Adler AD 4078
Kód: AGDADLMIB0050Detailní popis produktu
Šálkový mixér Adler AD 4078| Napájecí zdroj | AC |
| Příkon | 800 W |
| Maximální výkon | 1700 W |
| Víko s plnicími otvory | Ano |
| Model | Stojací mixér |
| Barva | Ocel |
| Protiskluzové nožky | Ano |
| Vyjímatelná miska | Ano |
| Odnímatelné víko | Ano |
| Nádoba | Ano |
| Typ ovládání | Otočné |
| Typ ovládání rychlosti | Mechanický |
| Počet rychlostí | 2 |
| Počet programů | 3 |
| Pulzní spínač | Ano |
| Objem nádoby | 1,5 l |
| Počet nožů | 6 |
| Ochranný kryt | Ano |
| Varování | Výrobek je určen pouze pro použití v domácnosti., Upozornění: Přístroj obsahuje ostré nože. Dbejte na to, aby nedošlo ke zranění., Neponořujte pohonnou jednotku do vody ani jiných kapalin. |
| Materiál ostří | Nerezová ocel |
| Materiál | Nerezová ocel, Technopolymer, Sklo |
| Materiál sklenic(e) | Sklo |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mixers / blenders |
|---|---|
| EAN: | 5902934835763 |
| Napájecí zdroj: | AC |
| Příkon: | 800 W |
| Maximální výkon: | 1700 W |
| Víko s plnicími otvory: | Ano |
| Model: | Stojací mixér |
| Barva: | Ocel |
| Protiskluzové nožky: | Ano |
| Vyjímatelná miska: | Ano |
| Odnímatelné víko: | Ano |
| Nádoba: | Ano |
| Typ ovládání: | Otočné |
| Typ ovládání rychlosti: | Mechanický |
| Počet rychlostí: | 2 |
| Počet programů: | 3 |
| Pulzní spínač: | Ano |
| Objem nádoby: | 1,5 l |
| Počet nožů: | 6 |
| Ochranný kryt: | Ano |
| Varování: | Výrobek je určen pouze pro použití v domácnosti., Upozornění: Přístroj obsahuje ostré nože. Dbejte na to, aby nedošlo ke zranění., Neponořujte pohonnou jednotku do vody ani jiných kapalin. |
| Materiál ostří: | Nerezová ocel |
| Materiál: | Nerezová ocel, Technopolymer, Sklo |
| Materiál sklenic(e): | Sklo |
