Braun MultiQuick 9 MQ 9195XLI 2 l Ponorný mixér 1200 W Černá, Nerezová ocel
Kód: AGDBRAMIB0083Detailní popis produktu
Braun MultiQuick 9 MQ 9195XLI 2 l Ponorný mixér 1200 W Černá, Nerezová ocel| Nádobka | 0,6 l, Ano |
| Napájecí zdroj | AC |
| Příkon | 1200 W |
| Vstupní střídavé napětí | 220 - 240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50/60 Hz |
| LED indikátory | Výkon |
| Vyjímatelná miska | Ano |
| Model | Ponorný mixér |
| Barva | Nerezová ocel, Černá |
| Příslušenství lze mýt v myčce | Ano |
| Snadné uchopení | Ano |
| Délka šňůry | 1,2 m |
| Neobsahuje | Bisfenol A |
| Drcení ledu | Ano |
| Uzamykání | Ano |
| Kapacita otočné misky | 0,5 l |
| Sekáček | Ano |
| Obsah nádoby | 2 l |
| Šlehač | Ano |
| Materiál ostří | Nerezová ocel |
| Materiál shaftu | Nerezová ocel |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mixers / blenders |
|---|---|
| EAN: | 8021098775184 |
| Nádobka: | 0,6 l, Ano |
| Napájecí zdroj: | AC |
| Příkon: | 1200 W |
| Vstupní střídavé napětí: | 220 - 240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí: | 50/60 Hz |
| LED indikátory: | Výkon |
| Vyjímatelná miska: | Ano |
| Model: | Ponorný mixér |
| Barva: | Nerezová ocel, Černá |
| Příslušenství lze mýt v myčce: | Ano |
| Snadné uchopení: | Ano |
| Délka šňůry: | 1,2 m |
| Neobsahuje: | Bisfenol A |
| Drcení ledu: | Ano |
| Uzamykání: | Ano |
| Kapacita otočné misky: | 0,5 l |
| Sekáček: | Ano |
| Obsah nádoby: | 2 l |
| Šlehač: | Ano |
| Materiál ostří: | Nerezová ocel |
| Materiál shaftu: | Nerezová ocel |
