Bosch MMB6174S mixér Stojací mixér 1200 W Černá, Metalická, Průhledná
Kód: AGDBOSMIB0143Detailní popis produktu
Bosch MMB6174S mixér Stojací mixér 1200 W Černá, Metalická, Průhledná| Model | Stojací mixér |
| Obsah nádoby | 1,5 l |
| Nastavitelná rychlost | Ano |
| Barva | Černá, Průsvitné, Bílá, Metalická |
| Počet rychlostí | 2 |
| Délka šňůry | 1 m |
| Příslušenství lze mýt v myčce | Ano |
| Pulzní spínač | Ano |
| Mixovací funkce | Míchání |
| Rychlost otáčení | 30000 ot/min |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 - 60 Hz |
| Vstupní střídavé napětí | 220 - 240 V |
| Příkon | 1200 W |
| Výška | 410 mm |
| Šířka | 230 mm |
| Hmotnost | 4,47 kg |
| Hloubka | 195 mm |
| Šířka balení | 285 mm |
| Hloubka balení | 395 mm |
| Hmotnost včetně balení | 5,1 kg |
| Výška balení | 305 mm |
| Materiál nádoby | Sklo |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mixers / blenders |
|---|---|
| EAN: | 4242005215997 |
| Model: | Stojací mixér |
| Obsah nádoby: | 1,5 l |
| Nastavitelná rychlost: | Ano |
| Barva: | Černá, Průsvitné, Bílá, Metalická |
| Počet rychlostí: | 2 |
| Délka šňůry: | 1 m |
| Příslušenství lze mýt v myčce: | Ano |
| Pulzní spínač: | Ano |
| Mixovací funkce: | Míchání |
| Rychlost otáčení: | 30000 ot/min |
| Frekvence vstupního střídavého napětí: | 50 - 60 Hz |
| Vstupní střídavé napětí: | 220 - 240 V |
| Příkon: | 1200 W |
| Výška: | 410 mm |
| Šířka: | 230 mm |
| Hmotnost: | 4,47 kg |
| Hloubka: | 195 mm |
| Šířka balení: | 285 mm |
| Hloubka balení: | 395 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 5,1 kg |
| Výška balení: | 305 mm |
| Materiál nádoby: | Sklo |
