Adler AD 6028 trouba Černá
Kód: AGDADLMPI0025Detailní popis produktu
Adler AD 6028 trouba Černá| Vstupní střídavé napětí | 230 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 Hz |
| Umístění přístroje | Stojací |
| Typ ovládání | Otočné |
| Vestavěný displej | Ne |
| Barva | Černá |
| Délka šňůry | 0,92 m |
| Výška | 390 mm |
| Šířka | 600 mm |
| Hloubka | 480 mm |
| Doba časovače | 60 min |
| Signál připravenosti | Ano |
| Typ časovače | Mechanický |
| Automatické vypnutí | Ano |
| Maximální teplota pečení | 230°C |
| Varování | Nenechávejte zařízení zapnuté bez dozoru., Nepoužívejte spotřebič v blízkosti hořlavých materiálů. |
| Funkce grilování | Ne |
| Výkon trouby | 2000 W |
| Vnitřní kapacita | 60 l |
| Gril | Ano |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mini ovens |
|---|---|
| EAN: | 5905575906663 |
| Vstupní střídavé napětí: | 230 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí: | 50 Hz |
| Umístění přístroje: | Stojací |
| Typ ovládání: | Otočné |
| Vestavěný displej: | Ne |
| Barva: | Černá |
| Délka šňůry: | 0,92 m |
| Výška: | 390 mm |
| Šířka: | 600 mm |
| Hloubka: | 480 mm |
| Doba časovače: | 60 min |
| Signál připravenosti: | Ano |
| Typ časovače: | Mechanický |
| Automatické vypnutí: | Ano |
| Maximální teplota pečení: | 230°C |
| Varování: | Nenechávejte zařízení zapnuté bez dozoru., Nepoužívejte spotřebič v blízkosti hořlavých materiálů. |
| Funkce grilování: | Ne |
| Výkon trouby: | 2000 W |
| Vnitřní kapacita: | 60 l |
| Gril: | Ano |
