Turistická lednice CAMRY CR 8093 Černá
Kód: AGDADLLOT0019Detailní popis produktu
Turistická lednice CAMRY CR 8093 Černá| Funkce vytápění | Ano |
| Kapacita | 40 l |
| Funkce uchování teploty | Ano |
| Tloušťka izolace | 25-30 mm |
| Uzamykatelný | Ano |
| Termoelektrické chlazení | Ano |
| Typ izolace | Cyklopentanová (C5H10) |
| Chladicí teplota | 18-22 ℃ pod okolní teplotou |
| Chladicí systém | Peltierův článek |
| Chladicí výkon | 58 W |
| Vstupní střídavé napětí | 220 - 240 V |
| Napájecí zdroj | Elektrický |
| Typ zdroje | AC, Zapalovač na doutníky, DC |
| Topný výkon | 40 W |
| Stejnosměrné vstupní napětí | 12 V |
| Třída energetické účinnosti | E |
| Výstup zapalovače | Ano |
| Barva | Černá |
| Přenosný | Ano |
| Držadlo | Ano |
| Základní materiál | Plastický |
| Trasportní kolečka | Ano |
| Odnímatelné víko | Ne |
| Výklopné víko | Ano |
| Hloubka | 391 mm |
| Výška | 416 mm |
| Hmotnost | 6,58 kg |
| Šířka | 561 mm |
| Šířka balení | 570 mm |
| Hmotnost včetně balení | 8,4 kg |
| Hloubka balení | 390 mm |
| Výška balení | 430 mm |
| AC adaptér | Ano |
| Dodávané kabely | Kabel do zapalovače |
| Varování | Cestovní chladničku uchovávejte mimo dosah zdrojů tepla a hořlavých látek., Nenechávejte zařízení delší dobu uvnitř uzavřeného vozidla při vysokých teplotách., Před delším skladováním chladničku vyprázdněte a vyčistěte. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mini fridges |
|---|---|
| EAN: | 5905575906465 |
| Funkce vytápění: | Ano |
| Kapacita: | 40 l |
| Funkce uchování teploty: | Ano |
| Tloušťka izolace: | 25-30 mm |
| Uzamykatelný: | Ano |
| Termoelektrické chlazení: | Ano |
| Typ izolace: | Cyklopentanová (C5H10) |
| Chladicí teplota: | 18-22 ℃ pod okolní teplotou |
| Chladicí systém: | Peltierův článek |
| Chladicí výkon: | 58 W |
| Vstupní střídavé napětí: | 220 - 240 V |
| Napájecí zdroj: | Elektrický |
| Typ zdroje: | AC, Zapalovač na doutníky, DC |
| Topný výkon: | 40 W |
| Stejnosměrné vstupní napětí: | 12 V |
| Třída energetické účinnosti: | E |
| Výstup zapalovače: | Ano |
| Barva: | Černá |
| Přenosný: | Ano |
| Držadlo: | Ano |
| Základní materiál: | Plastický |
| Trasportní kolečka: | Ano |
| Odnímatelné víko: | Ne |
| Výklopné víko: | Ano |
| Hloubka: | 391 mm |
| Výška: | 416 mm |
| Hmotnost: | 6,58 kg |
| Šířka: | 561 mm |
| Šířka balení: | 570 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 8,4 kg |
| Hloubka balení: | 390 mm |
| Výška balení: | 430 mm |
| AC adaptér: | Ano |
| Dodávané kabely: | Kabel do zapalovače |
| Varování: | Cestovní chladničku uchovávejte mimo dosah zdrojů tepla a hořlavých látek., Nenechávejte zařízení delší dobu uvnitř uzavřeného vozidla při vysokých teplotách., Před delším skladováním chladničku vyprázdněte a vyčistěte. |
