Esperanza EKF001K Ruční napěňovač mléka, latte, Černá
Kód: AGDESPSDM0002Detailní popis produktu
Esperanza EKF001K Ruční napěňovač mléka, latte, Černá| Automatické vypnutí | Ne |
| Jednotlačítková operace | Ano |
| Správné použití | Napěnění mléka |
| Délka | 215 mm |
| Průměr výrobku | 50 mm |
| Základní materiál | Plast |
| Barva | Černá |
| Typ ovládání | Tlačítko |
| Přímé ovládání zařízení | Ne |
| Nádoba na mléko | Ne |
| Materiál metličky | Nerezová ocel |
| Kontrolka | Ne |
| Model | Ruční napěňovač mléka |
| Množství | 1 |
| Baterie | Ne |
| Varování | Přístroj neponořujte do vody ani jiných kapalin., Uchovávejte mimo dosah dětí, aby se zabránilo riziku úrazu elektrickým proudem., Před čištěním se ujistěte, že je spotřebič vypnutý. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Milk frothers |
|---|---|
| EAN: | 5901299915899 |
| Automatické vypnutí: | Ne |
| Jednotlačítková operace: | Ano |
| Správné použití: | Napěnění mléka |
| Délka: | 215 mm |
| Průměr výrobku: | 50 mm |
| Základní materiál: | Plast |
| Barva: | Černá |
| Typ ovládání: | Tlačítko |
| Přímé ovládání zařízení: | Ne |
| Nádoba na mléko: | Ne |
| Materiál metličky: | Nerezová ocel |
| Kontrolka: | Ne |
| Model: | Ruční napěňovač mléka |
| Množství: | 1 |
| Baterie: | Ne |
| Varování: | Přístroj neponořujte do vody ani jiných kapalin., Uchovávejte mimo dosah dětí, aby se zabránilo riziku úrazu elektrickým proudem., Před čištěním se ujistěte, že je spotřebič vypnutý. |
