G3 Ferrari Friggisano EVO 13L Samostarný Samostatné 1700 W Fritéza Černá, Nerezová ocel
Kód: AGDG3FPZZ0006Detailní popis produktu
G3 Ferrari Friggisano EVO 13L Samostarný Samostatné 1700 W Fritéza Černá, Nerezová ocel| Funkce pečení | Ano |
| Funkce smažení | Ano |
| Grilování | Ano |
| Digitální časovač | Ano |
| Nastavitelný termostat | Ano |
| Kapacita | 13 l |
| Typ produktu | Fritéza |
| Doba časovače | 90 min |
| Teplota (max) | 200 °C |
| Počet programů | 16 |
| Teplota (min) | 30 °C |
| Vstupní střídavé napětí | 220 - 240 V |
| Příkon | 1700 W |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 - 60 Hz |
| Typ ovládání | Dotyk |
| Barva | Nerezová ocel, Černá |
| Typ konstrukce | Samostarný |
| Nepřilnavý povrch | Ano |
| Protiskluzové nožky | Ano |
| Barva kontrolního panelu | Černá |
| Umístění přístroje | Samostatné |
| Skleněný průzor | Ano |
| Chlazený úchyt | Ano |
| Výška | 375 mm |
| Hloubka | 400 mm |
| Šířka | 350 mm |
| Hmotnost | 8,4 kg |
| Neobsahuje | Bisfenol A, Perfluoroktanová kyselina (PFOA) |
| Vestavěný displej | Ano |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Machines for baking pizza |
|---|---|
| EAN: | 8055176402068 |
| Funkce pečení: | Ano |
| Funkce smažení: | Ano |
| Grilování: | Ano |
| Digitální časovač: | Ano |
| Nastavitelný termostat: | Ano |
| Kapacita: | 13 l |
| Typ produktu: | Fritéza |
| Doba časovače: | 90 min |
| Teplota (max): | 200 °C |
| Počet programů: | 16 |
| Teplota (min): | 30 °C |
| Vstupní střídavé napětí: | 220 - 240 V |
| Příkon: | 1700 W |
| Frekvence vstupního střídavého napětí: | 50 - 60 Hz |
| Typ ovládání: | Dotyk |
| Barva: | Nerezová ocel, Černá |
| Typ konstrukce: | Samostarný |
| Nepřilnavý povrch: | Ano |
| Protiskluzové nožky: | Ano |
| Barva kontrolního panelu: | Černá |
| Umístění přístroje: | Samostatné |
| Skleněný průzor: | Ano |
| Chlazený úchyt: | Ano |
| Výška: | 375 mm |
| Hloubka: | 400 mm |
| Šířka: | 350 mm |
| Hmotnost: | 8,4 kg |
| Neobsahuje: | Bisfenol A, Perfluoroktanová kyselina (PFOA) |
| Vestavěný displej: | Ano |
