Russell Hobbs 25090-56 žehlička Suché i parní žehlení Keramická žehlicí plocha 2600 W Černá, Šedá, Červená
Kód: AGDRUSZEL0018Detailní popis produktu
Russell Hobbs 25090-56 žehlička Suché i parní žehlení Keramická žehlicí plocha 2600 W Černá, Šedá, Červená| Model | Suché i parní žehlení |
| Délka šňůry | 3 m |
| Systém zamezující odkapávání | Ano |
| Barva | Šedá, Červená, Černá |
| Materiál žehlicí plochy | Keramická žehlicí plocha |
| Funkce parního rázu | Ano |
| Kolektor na vápenaté usazeniny | Ano |
| Parní ráz | 210 g/min |
| Stálý výstup páry | 50 g/min |
| Samočisticí | Ano |
| Variabilní nastavení páry | Ano |
| Objem zásobníku vody | 0,35 l |
| Nepřetržitá pára | Ano |
| Příkon | 2600 W |
| Varování | Chraňte přístroj před kontaktem s vodou, aby nedošlo k úrazu elektrickým proudem., Při používání zařízení buďte opatrní, abyste se nepopálili., Nenechávejte žehličku zapnutou bez dozoru. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Irons and steam generators |
|---|---|
| EAN: | 4008496972029 |
| Model: | Suché i parní žehlení |
| Délka šňůry: | 3 m |
| Systém zamezující odkapávání: | Ano |
| Barva: | Šedá, Červená, Černá |
| Materiál žehlicí plochy: | Keramická žehlicí plocha |
| Funkce parního rázu: | Ano |
| Kolektor na vápenaté usazeniny: | Ano |
| Parní ráz: | 210 g/min |
| Stálý výstup páry: | 50 g/min |
| Samočisticí: | Ano |
| Variabilní nastavení páry: | Ano |
| Objem zásobníku vody: | 0,35 l |
| Nepřetržitá pára: | Ano |
| Příkon: | 2600 W |
| Varování: | Chraňte přístroj před kontaktem s vodou, aby nedošlo k úrazu elektrickým proudem., Při používání zařízení buďte opatrní, abyste se nepopálili., Nenechávejte žehličku zapnutou bez dozoru. |
