Philips 7000 series DST7020/20 napařovací žehlička tmavě/světle modrá
Kód: AGDPHIZEL0438Detailní popis produktu
Philips 7000 series DST7020/20 napařovací žehlička tmavě/světle modrá| Délka šňůry | 2 m |
| Barva | Modrá |
| Parní ráz | 250 g/min |
| Stálý výstup páry | 50 g/min |
| Materiál žehlicí plochy | Žehlicí plocha SteamGlide Plus |
| Automatické odstraňování vodního kamene | Ano |
| Automatické vypnutí | Ano |
| Variabilní nastavení páry | Ano |
| Funkce parního rázu | Ano |
| Model | Napařovací žehlička |
| Vertikální napařování | Ano |
| Kropení | Ano |
| Nepřetržitá pára | Ano |
| Samočisticí | Ne |
| Objem zásobníku vody | 0,3 l |
| Systém zamezující odkapávání | Ano |
| Vstupní střídavé napětí | 220 - 240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 - 60 Hz |
| Příkon | 2800 W |
| Nekroutící se kabel | Ne |
| Varování | Chraňte přístroj před kontaktem s vodou, aby nedošlo k úrazu elektrickým proudem., Nenechávejte žehličku zapnutou bez dozoru., Při používání zařízení buďte opatrní, abyste se nepopálili. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Irons and steam generators |
|---|---|
| EAN: | 8720389015564 |
| Délka šňůry: | 2 m |
| Barva: | Modrá |
| Parní ráz: | 250 g/min |
| Stálý výstup páry: | 50 g/min |
| Materiál žehlicí plochy: | Žehlicí plocha SteamGlide Plus |
| Automatické odstraňování vodního kamene: | Ano |
| Automatické vypnutí: | Ano |
| Variabilní nastavení páry: | Ano |
| Funkce parního rázu: | Ano |
| Model: | Napařovací žehlička |
| Vertikální napařování: | Ano |
| Kropení: | Ano |
| Nepřetržitá pára: | Ano |
| Samočisticí: | Ne |
| Objem zásobníku vody: | 0,3 l |
| Systém zamezující odkapávání: | Ano |
| Vstupní střídavé napětí: | 220 - 240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí: | 50 - 60 Hz |
| Příkon: | 2800 W |
| Nekroutící se kabel: | Ne |
| Varování: | Chraňte přístroj před kontaktem s vodou, aby nedošlo k úrazu elektrickým proudem., Nenechávejte žehličku zapnutou bez dozoru., Při používání zařízení buďte opatrní, abyste se nepopálili. |
