BaByliss C332E vlasový styling Kulma Teplé Černá, Růžová 1,8 m
Kód: AGDBBLLOK0023Detailní popis produktu
BaByliss C332E vlasový styling Kulma Teplé Černá, Růžová 1,8 m| Typ baterie | Nikl-metal hydridová (NiMH) |
| Otočitelnost o 360° | Ano |
| Barva | Černá, Růžová |
| Keramický povrch | Ano |
| Hmotnost | 300 g |
| Hloubka | 42 mm |
| Průměr válce | 3,2 cm |
| Šířka | 340 mm |
| Výška | 74 mm |
| Hloubka balení | 50 mm |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Typ balení | Krabice |
| Šířka balení | 350 mm, 170 mm |
| Hmotnost včetně balení | 527 g |
| Výška balení | 140 mm, 370 mm |
| Texturizování vlasů | Ne |
| Model | Kulma |
| Počet teplotních nastavení | 10 |
| Vysoušení vlasů | Ne |
| Rovnání vlasů | Ne |
| Navlnění vlasů | Ano |
| Vhodné pro tyto typy vlasů | Všechny vlasy |
| Teplota (max) | 180 °C |
| Ionizátor | Ne |
| Technologie | Teplé |
| Teplota (min) | 110 °C |
| Nastavitelný termostat | Ano |
| Doba zahřívání | 60 s |
| Návod na použití | Ano |
| Včetně ohnivzdorné rukavice | Ne |
| Pouzdro na přenášení | Ne |
| Pouzdro | Ne |
| Hřeben | Ne |
| Tepelná podložka | Ne |
| Ochranné krytky | Ne |
| Cestovní pouzdro | Ne |
| Držák | Ne |
| Ochlazující koncovka | Ano |
| Včetně parkovací stanice | Ne |
| GTIN velkoobchodního balení (EAN/UPC) | 33030050069434 |
| Délka vnějšího kartonu | 295 mm |
| Výška palety | 199,6 cm |
| Počet kartonů na vrstvu | 18 kusů |
| Délka palety | 120 cm |
| Množství na kartonové balení | 6 kusů |
| Výška netto palety | 195,6 cm |
| Počet vrstev na paletě | 5 kusů |
| Počet na paletě | 540 kusů |
| Hmotnost palety | 285 kg |
| Množství na vrstvu | 108 kusů |
| Objem palety | 1916 dm³ |
| Šířka netto palety | 80 cm |
| GTIN palety (EAN/UPC) | 43030050069431 |
| Objem velkoobchodního balení | 186 cm³ |
| Šířka palety | 80 cm |
| Počet krabic na paletě | 90 kusů |
| Váha hlavního obalu | 1,8 kg |
| Hloubka netto palety | 120 cm |
| Vestavěný displej | Ne |
| Kontrolka | Ano |
| Bezkabelový | Ne |
| Indikátor teploty | Ano |
| Automatické vypnutí po | 72 min |
| Otočná šňůra | Ano |
| Automatické vypnutí | Ano |
| Nebezpečný pro životní prostředí | Ne |
| Bezpečnostní spínač | Ano |
| Délka šňůry | 1,8 m |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hair curlers |
|---|---|
| EAN: | 3030050069433 |
| Typ baterie: | Nikl-metal hydridová (NiMH) |
| Otočitelnost o 360°: | Ano |
| Barva: | Černá, Růžová |
| Keramický povrch: | Ano |
| Hmotnost: | 300 g |
| Hloubka: | 42 mm |
| Průměr válce: | 3,2 cm |
| Šířka: | 340 mm |
| Výška: | 74 mm |
| Hloubka balení: | 50 mm |
| Počet kusů v balení: | 1 kusů |
| Typ balení: | Krabice |
| Šířka balení: | 350 mm, 170 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 527 g |
| Výška balení: | 140 mm, 370 mm |
| Texturizování vlasů: | Ne |
| Model: | Kulma |
| Počet teplotních nastavení: | 10 |
| Vysoušení vlasů: | Ne |
| Rovnání vlasů: | Ne |
| Navlnění vlasů: | Ano |
| Vhodné pro tyto typy vlasů: | Všechny vlasy |
| Teplota (max): | 180 °C |
| Ionizátor: | Ne |
| Technologie: | Teplé |
| Teplota (min): | 110 °C |
| Nastavitelný termostat: | Ano |
| Doba zahřívání: | 60 s |
| Návod na použití: | Ano |
| Včetně ohnivzdorné rukavice: | Ne |
| Pouzdro na přenášení: | Ne |
| Pouzdro: | Ne |
| Hřeben: | Ne |
| Tepelná podložka: | Ne |
| Ochranné krytky: | Ne |
| Cestovní pouzdro: | Ne |
| Držák: | Ne |
| Ochlazující koncovka: | Ano |
| Včetně parkovací stanice: | Ne |
| GTIN velkoobchodního balení (EAN/UPC): | 33030050069434 |
| Délka vnějšího kartonu: | 295 mm |
| Výška palety: | 199,6 cm |
| Počet kartonů na vrstvu: | 18 kusů |
| Délka palety: | 120 cm |
| Množství na kartonové balení: | 6 kusů |
| Výška netto palety: | 195,6 cm |
| Počet vrstev na paletě: | 5 kusů |
| Počet na paletě: | 540 kusů |
| Hmotnost palety: | 285 kg |
| Množství na vrstvu: | 108 kusů |
| Objem palety: | 1916 dm³ |
| Šířka netto palety: | 80 cm |
| GTIN palety (EAN/UPC): | 43030050069431 |
| Objem velkoobchodního balení: | 186 cm³ |
| Šířka palety: | 80 cm |
| Počet krabic na paletě: | 90 kusů |
| Váha hlavního obalu: | 1,8 kg |
| Hloubka netto palety: | 120 cm |
| Vestavěný displej: | Ne |
| Kontrolka: | Ano |
| Bezkabelový: | Ne |
| Indikátor teploty: | Ano |
| Automatické vypnutí po: | 72 min |
| Otočná šňůra: | Ano |
| Automatické vypnutí: | Ano |
| Nebezpečný pro životní prostředí: | Ne |
| Bezpečnostní spínač: | Ano |
| Délka šňůry: | 1,8 m |
