Zastřihovače vlasů WAHL Baldfader 20107.0460
Kód: AGDWAHSTR0119Detailní popis produktu
Zastřihovače vlasů WAHL Baldfader 20107.0460| Napájecí zdroj | AC |
| Délka šňůry | 2 m |
| Výška balení | 250 mm |
| Hmotnost včetně balení | 961 g |
| Hloubka balení | 75 mm |
| Šířka balení | 165 mm |
| Šířka ořezu | 4,5 cm |
| Minimální délka vlasů | 1 mm |
| Počet délkových kroků | 6 |
| Odnímatelná čepel | Ne |
| Maximální délka vlasů | 1,3 cm |
| Barva | Černá, Chrom |
| Olej v ceně | Ano |
| Úložné pouzdro | Ano |
| Včetně nůžek | Ano |
| Ochranný kryt | Ano |
| Hřeben | Ano |
| Počet přiložených nástavců | 2 |
| Obsahuje síťovou šňůru | Ano |
| Čisticí kartáč | Ano |
| Indikace nabíjení baterií | Ne |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hair clippers |
|---|---|
| EAN: | 5996415034271 |
| Napájecí zdroj: | AC |
| Délka šňůry: | 2 m |
| Výška balení: | 250 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 961 g |
| Hloubka balení: | 75 mm |
| Šířka balení: | 165 mm |
| Šířka ořezu: | 4,5 cm |
| Minimální délka vlasů: | 1 mm |
| Počet délkových kroků: | 6 |
| Odnímatelná čepel: | Ne |
| Maximální délka vlasů: | 1,3 cm |
| Barva: | Černá, Chrom |
| Olej v ceně: | Ano |
| Úložné pouzdro: | Ano |
| Včetně nůžek: | Ano |
| Ochranný kryt: | Ano |
| Hřeben: | Ano |
| Počet přiložených nástavců: | 2 |
| Obsahuje síťovou šňůru: | Ano |
| Čisticí kartáč: | Ano |
| Indikace nabíjení baterií: | Ne |
