Wahl 9639-816 zastřihovač vousů a vlasů Černá
Kód: AGDWAHSTR0014Detailní popis produktu
Wahl 9639-816 zastřihovač vousů a vlasů Černá| Doba provozu | 40 min |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 Hz |
| Elektrická síť | Ano |
| Typ baterie | Nikl-metal hydridová (NiMH), Vestavěný |
| Nabíjecí | Ano |
| Napájecí zdroj | Napájení/baterie |
| Bateriový provoz | Ano |
| Doba nabíjení | 16 h |
| Příkon | 3,5 W |
| Šířka ořezu | 4,5 cm |
| Minimální délka vlasů | 1 mm |
| Suché i mokré holení | Ne |
| Barva | Černá |
| Čisticí kartáč | Ano |
| Hřeben | Ano |
| Nabíječka | Ano |
| Úložné pouzdro | Ano |
| Nástavce na hřebeny | Hlava, Knírek, Bradka |
| Holicí set | Ano |
| Včetně nůžek | Ano |
| Olej v ceně | Ano |
| Bezkabelový | Ano |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hair clippers |
|---|---|
| EAN: | 043917963556 |
| Doba provozu: | 40 min |
| Frekvence vstupního střídavého napětí: | 50 Hz |
| Elektrická síť: | Ano |
| Typ baterie: | Nikl-metal hydridová (NiMH), Vestavěný |
| Nabíjecí: | Ano |
| Napájecí zdroj: | Napájení/baterie |
| Bateriový provoz: | Ano |
| Doba nabíjení: | 16 h |
| Příkon: | 3,5 W |
| Šířka ořezu: | 4,5 cm |
| Minimální délka vlasů: | 1 mm |
| Suché i mokré holení: | Ne |
| Barva: | Černá |
| Čisticí kartáč: | Ano |
| Hřeben: | Ano |
| Nabíječka: | Ano |
| Úložné pouzdro: | Ano |
| Nástavce na hřebeny: | Hlava, Knírek, Bradka |
| Holicí set: | Ano |
| Včetně nůžek: | Ano |
| Olej v ceně: | Ano |
| Bezkabelový: | Ano |
