Wahl 79305-1316 zastřihovač vousů a vlasů Chrom, Stříbrná
Kód: AGDWAHSTR0079Detailní popis produktu
Wahl 79305-1316 zastřihovač vousů a vlasů Chrom, Stříbrná| Elektrická síť | Ano |
| Nabíjecí | Ne |
| Hmotnost | 1,16 kg |
| Přesný zastřihovač | Ano |
| Tvar | Obdélník |
| Počet rychlostí | 1 |
| Barva | Chrom, Stříbrná |
| Minimální délka vlasů | 3 mm |
| Maximální délka vlasů | 2,5 cm |
| Kartáč na krk | Ano |
| Čisticí kartáč | Ano |
| Olej v ceně | Ano |
| Nástavce na hřebeny | Nos, Ucho, Hlava, Obočí |
| Holicí set | Ano |
| Včetně nůžek | Ano |
| Ochranný kryt | Ano |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hair clippers |
|---|---|
| EAN: | 5037127005330 |
| Elektrická síť: | Ano |
| Nabíjecí: | Ne |
| Hmotnost: | 1,16 kg |
| Přesný zastřihovač: | Ano |
| Tvar: | Obdélník |
| Počet rychlostí: | 1 |
| Barva: | Chrom, Stříbrná |
| Minimální délka vlasů: | 3 mm |
| Maximální délka vlasů: | 2,5 cm |
| Kartáč na krk: | Ano |
| Čisticí kartáč: | Ano |
| Olej v ceně: | Ano |
| Nástavce na hřebeny: | Nos, Ucho, Hlava, Obočí |
| Holicí set: | Ano |
| Včetně nůžek: | Ano |
| Ochranný kryt: | Ano |
