MPM-5112-PT-44 Automatická pračka bílá
Kód: AGDMPMPRW0023Detailní popis produktu
MPM-5112-PT-44 Automatická pračka bílá| Vstupní střídavé napětí | 220 - 240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 Hz |
| Barva | Bílá, Černá |
| Vestavěný displej | Ano |
| Umístění přístroje | Stojací |
| Typ ovládání | Knoflíky, Knoflík |
| Systém vkládání | Přední plnění |
| Výška | 850 mm |
| Hloubka | 630 mm |
| Šířka | 600 mm |
| Mycí programy | Bavlna s předpírkou, Bavlna, Intenzivní, Péřové, Opláchnutí, Eco 40-60°C, Mix, Umělé hmoty, Bavlna 20 °C, Odstřeďování a odčerpávání, Lůžkoviny, Antialergické, Rychlých 15 minut, Vlna |
| Rychlost odstředění | 1200 RPM |
| Kapacita bubnu | 10 kg |
| Časovač odloženého startu | Ano |
| Třída energetické účinnosti | A |
| Dětský zámek | Ano |
| Varování | Uchovávejte zařízení mimo dosah vodních zdrojů, abyste předešli riziku úrazu elektrickým proudem., Nepokoušejte se opravovat ani otevírat kryt sami, mohlo by dojít k úrazu elektrickým proudem., Vždy používejte zařízení podle pokynů, abyste předešli riziku poškození nebo požáru. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Freestanding washing machines |
|---|---|
| EAN: | 5903151073273 |
| Vstupní střídavé napětí: | 220 - 240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí: | 50 Hz |
| Barva: | Bílá, Černá |
| Vestavěný displej: | Ano |
| Umístění přístroje: | Stojací |
| Typ ovládání: | Knoflíky, Knoflík |
| Systém vkládání: | Přední plnění |
| Výška: | 850 mm |
| Hloubka: | 630 mm |
| Šířka: | 600 mm |
| Mycí programy: | Bavlna s předpírkou, Bavlna, Intenzivní, Péřové, Opláchnutí, Eco 40-60°C, Mix, Umělé hmoty, Bavlna 20 °C, Odstřeďování a odčerpávání, Lůžkoviny, Antialergické, Rychlých 15 minut, Vlna |
| Rychlost odstředění: | 1200 RPM |
| Kapacita bubnu: | 10 kg |
| Časovač odloženého startu: | Ano |
| Třída energetické účinnosti: | A |
| Dětský zámek: | Ano |
| Varování: | Uchovávejte zařízení mimo dosah vodních zdrojů, abyste předešli riziku úrazu elektrickým proudem., Nepokoušejte se opravovat ani otevírat kryt sami, mohlo by dojít k úrazu elektrickým proudem., Vždy používejte zařízení podle pokynů, abyste předešli riziku poškození nebo požáru. |
