Kombinovaná chladnička s mrazničkou GORENJE NRK619EPXL4
Kód: AGDGJELOW0145Detailní popis produktu
Kombinovaná chladnička s mrazničkou GORENJE NRK619EPXL4| Roční spotřeba energie | 243 kWh |
| Třída energetické účinnosti | E |
| Spotřeba energie | 0,62 kWh/24h |
| Stupnice energetické účinnosti | A až G |
| Vestavěný displej | Ano |
| Barva | Šedá |
| Typ displeje | LED |
| Umístění přístroje | Stojací |
| Oboustranné dveře | Ano |
| Uchycení dveří | Levý/pravý |
| Materiál polic | Sklo |
| Šířka | 595 mm |
| Hloubka | 589 mm |
| Výška | 1860 mm |
| Hmotnost | 57 kg |
| Hmotnost včetně balení | 63 kg |
| Hloubka balení | 628 mm |
| Výška balení | 1935 mm |
| Šířka balení | 645 mm |
| Vnitřní objem | 304 l |
| Třída hlukových emisí | C |
| Klimatická třída | SN-ST |
| Minimální provozní teplota | 10 °C |
| Maximální provozní teplota | 38 °C |
| Hlučnost | 39 dB |
| Celkový objem | 323 l |
| Otočná kolečka | Ano |
| Nastavitelné nohy | Ano |
| Typ lampy | LED |
| Beznámrazový systém (chladnička) | Ano |
| Čistá kapacita chladničky | 207 l |
| Hrubá kapacita chladničky | 215 l |
| Multi-Airflow systém (mrazák) | Ano |
| Počet přihrádek/košů chladničky | 2 |
| Vnitřní osvětlení ledničky | Ano |
| Počet zásuvek na zeleninu | 1 |
| Přihrádka na vajíčka | Ano |
| Beznámrazový systém (mrazák) | Ano |
| Mrazicí výkon | 6 kg/24h |
| Umístění mrazáku | Spodní |
| Počet poliček/zásuvek v mrazáku | 3 |
| Doba uložení při výpadku proudu | 10 h |
| Miska na ledové kostky | Ano |
| Čistá kapacita mrazáku | 97 l |
| Rychlé zamrazení | Ano |
| Varování | Neotevírejte ani se nepokoušejte opravovat součásti obsahující chladiva. |
| Výstražné piktogramy | GHS04: Plyny pod tlakem |
| Kód Evropského registru výrobků pro označování energetickými štítky (EPREL) | 1472427 |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Freestanding refrigerator-freezers (refrigerators) |
|---|---|
| EAN: | 3838782720833 |
| Roční spotřeba energie: | 243 kWh |
| Třída energetické účinnosti: | E |
| Spotřeba energie: | 0,62 kWh/24h |
| Stupnice energetické účinnosti: | A až G |
| Vestavěný displej: | Ano |
| Barva: | Šedá |
| Typ displeje: | LED |
| Umístění přístroje: | Stojací |
| Oboustranné dveře: | Ano |
| Uchycení dveří: | Levý/pravý |
| Materiál polic: | Sklo |
| Šířka: | 595 mm |
| Hloubka: | 589 mm |
| Výška: | 1860 mm |
| Hmotnost: | 57 kg |
| Hmotnost včetně balení: | 63 kg |
| Hloubka balení: | 628 mm |
| Výška balení: | 1935 mm |
| Šířka balení: | 645 mm |
| Vnitřní objem: | 304 l |
| Třída hlukových emisí: | C |
| Klimatická třída: | SN-ST |
| Minimální provozní teplota: | 10 °C |
| Maximální provozní teplota: | 38 °C |
| Hlučnost: | 39 dB |
| Celkový objem: | 323 l |
| Otočná kolečka: | Ano |
| Nastavitelné nohy: | Ano |
| Typ lampy: | LED |
| Beznámrazový systém (chladnička): | Ano |
| Čistá kapacita chladničky: | 207 l |
| Hrubá kapacita chladničky: | 215 l |
| Multi-Airflow systém (mrazák): | Ano |
| Počet přihrádek/košů chladničky: | 2 |
| Vnitřní osvětlení ledničky: | Ano |
| Počet zásuvek na zeleninu: | 1 |
| Přihrádka na vajíčka: | Ano |
| Beznámrazový systém (mrazák): | Ano |
| Mrazicí výkon: | 6 kg/24h |
| Umístění mrazáku: | Spodní |
| Počet poliček/zásuvek v mrazáku: | 3 |
| Doba uložení při výpadku proudu: | 10 h |
| Miska na ledové kostky: | Ano |
| Čistá kapacita mrazáku: | 97 l |
| Rychlé zamrazení: | Ano |
| Varování: | Neotevírejte ani se nepokoušejte opravovat součásti obsahující chladiva. |
| Výstražné piktogramy: | GHS04: Plyny pod tlakem |
| Kód Evropského registru výrobků pro označování energetickými štítky (EPREL): | 1472427 |
