Bosch Serie 4 KFN96VPEA lednice s mrazničkou (vedle sebe) Stojací 605 l E Nerezová ocel
Kód: AGDBOSLOW0208Detailní popis produktu
Bosch Serie 4 KFN96VPEA lednice s mrazničkou (vedle sebe) Stojací 605 l E Nerezová ocel| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 - 60 Hz |
| Stupnice energetické účinnosti | A až G |
| Proud | 10 A |
| Vstupní střídavé napětí | 220 - 240 V |
| Třída energetické účinnosti | E |
| Roční spotřeba energie | 333 kWh |
| Počet kompresorů | 1 |
| Barva | Nerezová ocel |
| Nastavitelná výška polic | Ano |
| Umístění přístroje | Stojací |
| Design výrobků | Francouzská dvířka |
| Dětský zámek | Ano |
| Hmotnost | 118,2 kg |
| Hloubka při otevřených dveřích | 110,2 cm |
| Výška | 1830 mm |
| Šířka | 905 mm |
| Šířka s otevřenými dveřmi | 138 cm |
| Hloubka | 731 mm |
| Vnitřní objem | 605 l |
| Klimatická třída | SN-T |
| Hlučnost | 38 dB |
| Třída hlukových emisí | C |
| Alarm otevřených dveří | Ano |
| Délka šňůry | 2,4 m |
| Otočná kolečka | Ano |
| Počet zásuvek na zeleninu | 1 |
| Automatické odmrazování (chladnička) | Ano |
| Multi-Airflow systém (mrazák) | Ano |
| Počet přihrádek/košů chladničky | 3 |
| Čistá kapacita chladničky | 405 l |
| Oboustranné dveře chladničky | 4 |
| Typ lampy | LED |
| Funkce Super chlazení | Ano |
| Vnitřní osvětlení ledničky | Ano |
| Beznámrazový systém (chladnička) | Ano |
| Mrazicí výkon | 13 kg/24h |
| Počet přihrádek na zeleninu v mrazničce | 6 |
| Doba uložení při výpadku proudu | 15 h |
| Čistá kapacita mrazáku | 200 l |
| Beznámrazový systém (mrazák) | Ano |
| Umístění mrazáku | Spodní |
| Funkce SuperFrost | Ano |
| Výstražné piktogramy | GHS04: Plyny pod tlakem |
| Varování | Výrobek není vhodný pro venkovní použití nebo vystavení extrémním povětrnostním podmínkám., Neotevírejte ani se nepokoušejte opravovat součásti obsahující chladiva., Neskladujte v blízkosti zdrojů tepla a ohně. |
| Přihrádka Fresh Zone | Ano |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Freestanding refrigerator-freezers (refrigerators) |
|---|---|
| EAN: | 4242005264568 |
| Frekvence vstupního střídavého napětí: | 50 - 60 Hz |
| Stupnice energetické účinnosti: | A až G |
| Proud: | 10 A |
| Vstupní střídavé napětí: | 220 - 240 V |
| Třída energetické účinnosti: | E |
| Roční spotřeba energie: | 333 kWh |
| Počet kompresorů: | 1 |
| Barva: | Nerezová ocel |
| Nastavitelná výška polic: | Ano |
| Umístění přístroje: | Stojací |
| Design výrobků: | Francouzská dvířka |
| Dětský zámek: | Ano |
| Hmotnost: | 118,2 kg |
| Hloubka při otevřených dveřích: | 110,2 cm |
| Výška: | 1830 mm |
| Šířka: | 905 mm |
| Šířka s otevřenými dveřmi: | 138 cm |
| Hloubka: | 731 mm |
| Vnitřní objem: | 605 l |
| Klimatická třída: | SN-T |
| Hlučnost: | 38 dB |
| Třída hlukových emisí: | C |
| Alarm otevřených dveří: | Ano |
| Délka šňůry: | 2,4 m |
| Otočná kolečka: | Ano |
| Počet zásuvek na zeleninu: | 1 |
| Automatické odmrazování (chladnička): | Ano |
| Multi-Airflow systém (mrazák): | Ano |
| Počet přihrádek/košů chladničky: | 3 |
| Čistá kapacita chladničky: | 405 l |
| Oboustranné dveře chladničky: | 4 |
| Typ lampy: | LED |
| Funkce Super chlazení: | Ano |
| Vnitřní osvětlení ledničky: | Ano |
| Beznámrazový systém (chladnička): | Ano |
| Mrazicí výkon: | 13 kg/24h |
| Počet přihrádek na zeleninu v mrazničce: | 6 |
| Doba uložení při výpadku proudu: | 15 h |
| Čistá kapacita mrazáku: | 200 l |
| Beznámrazový systém (mrazák): | Ano |
| Umístění mrazáku: | Spodní |
| Funkce SuperFrost: | Ano |
| Výstražné piktogramy: | GHS04: Plyny pod tlakem |
| Varování: | Výrobek není vhodný pro venkovní použití nebo vystavení extrémním povětrnostním podmínkám., Neotevírejte ani se nepokoušejte opravovat součásti obsahující chladiva., Neskladujte v blízkosti zdrojů tepla a ohně. |
| Přihrádka Fresh Zone: | Ano |
