Adler AD 8096w Volně stojící podstavná lednice Bílá
Kód: AGDADLLOW0009Detailní popis produktu
Adler AD 8096w Volně stojící podstavná lednice Bílá| Nastavitelné noha | Ano |
| Materiál | Kov |
| Typ produktu | Lednička |
| Barva | Bílá |
| Ruční systém odmrazování | Ano |
| Klimatická třída | N-ST |
| Oboustranné dveře | Ano |
| Chladicí prostředek | R600a |
| Typ ovládání trouby | Knoflík |
| Počet kroků nastavení | 6 |
| Třída energetické účinnosti | E |
| Roční spotřeba energie | 80 kWh |
| Frekvence pohybové interpolace | 50 - 60 Hz |
| Hlučnost | 40 dB |
| Vstupní napětí | 220-240 V |
| Hloubka | 450 mm |
| Šířka | 450 mm |
| Výška | 495 mm |
| Délka vodiče | 1,7 m |
| Oboustranné dveře chladničky | 2 |
| Čistá kapacita chladničky | 45 l |
| Počet roštů | 1 police/polic |
| Výstražné piktogramy | GHS04: Plyny pod tlakem |
| Varování | Neotevírejte ani se nepokoušejte opravovat součásti obsahující chladiva., Neskladujte v blízkosti zdrojů tepla a ohně., Výrobek není vhodný pro venkovní použití nebo vystavení extrémním povětrnostním podmínkám. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Freestanding refrigerator-freezers (refrigerators) |
|---|---|
| EAN: | 5905575907707 |
| Nastavitelné noha: | Ano |
| Materiál: | Kov |
| Typ produktu: | Lednička |
| Barva: | Bílá |
| Ruční systém odmrazování: | Ano |
| Klimatická třída: | N-ST |
| Oboustranné dveře: | Ano |
| Chladicí prostředek: | R600a |
| Typ ovládání trouby: | Knoflík |
| Počet kroků nastavení: | 6 |
| Třída energetické účinnosti: | E |
| Roční spotřeba energie: | 80 kWh |
| Frekvence pohybové interpolace: | 50 - 60 Hz |
| Hlučnost: | 40 dB |
| Vstupní napětí: | 220-240 V |
| Hloubka: | 450 mm |
| Šířka: | 450 mm |
| Výška: | 495 mm |
| Délka vodiče: | 1,7 m |
| Oboustranné dveře chladničky: | 2 |
| Čistá kapacita chladničky: | 45 l |
| Počet roštů: | 1 police/polic |
| Výstražné piktogramy: | GHS04: Plyny pod tlakem |
| Varování: | Neotevírejte ani se nepokoušejte opravovat součásti obsahující chladiva., Neskladujte v blízkosti zdrojů tepla a ohně., Výrobek není vhodný pro venkovní použití nebo vystavení extrémním povětrnostním podmínkám. |
