Gorenje F492PW mrazák Svislý mrazák Stojací 82 l F Bílá
Kód: AGDGJEZAM0024Detailní popis produktu
Gorenje F492PW mrazák Svislý mrazák Stojací 82 l F Bílá| Stupnice energetické účinnosti | A až G |
| Roční spotřeba energie | 165 kWh |
| Vstupní střídavé napětí | 220 - 240 V |
| Spotřeba energie | 0,386 kWh/24h |
| Třída energetické účinnosti | E |
| Spotřeba | 100 W |
| Barva | Bílá |
| Počet poliček/zásuvek v mrazáku | 3 |
| Uchycení dveří | Pravý |
| Umístění přístroje | Stojací |
| Vestavěný displej | Ne |
| Chladicí médium | R600a |
| Typ produktu | Svislý mrazák |
| Šířka | 560 mm |
| Výška | 845 mm |
| Hmotnost | 34 kg |
| Hloubka | 579 mm |
| Hmotnost balení | 36,5 kg |
| Šířka balení | 581 mm |
| Výška balení | 883 mm |
| Hloubka balení | 593 mm |
| Hlučnost | 40 dB |
| Počet hvězdiček | 4* |
| Automatické odmrazování (mrazák) | Ne |
| Klimatická třída | N-T |
| Doba uložení při výpadku proudu | 24 h |
| Čistá kapacita mrazáku | 82 l |
| Miska na ledové kostky | Ano |
| Hrubá kapacita mrazáku | 91 l |
| Mrazicí výkon | 10 kg/24h |
| Třída hlukových emisí | C |
| Vnitřní osvětlení | Ne |
| Alarm otevřených dveří | Ne |
| Nastavitelné nohy | Ano |
| Varování | Před čištěním je nutné mrazničku vyprázdnit a odpojit od napájení., Ujistěte se, že je jednotka správně připojena k napájení., Neblokujte větrací otvory mrazničky. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Freestanding freezers |
|---|---|
| EAN: | 3838782407741 |
| Stupnice energetické účinnosti: | A až G |
| Roční spotřeba energie: | 165 kWh |
| Vstupní střídavé napětí: | 220 - 240 V |
| Spotřeba energie: | 0,386 kWh/24h |
| Třída energetické účinnosti: | E |
| Spotřeba: | 100 W |
| Barva: | Bílá |
| Počet poliček/zásuvek v mrazáku: | 3 |
| Uchycení dveří: | Pravý |
| Umístění přístroje: | Stojací |
| Vestavěný displej: | Ne |
| Chladicí médium: | R600a |
| Typ produktu: | Svislý mrazák |
| Šířka: | 560 mm |
| Výška: | 845 mm |
| Hmotnost: | 34 kg |
| Hloubka: | 579 mm |
| Hmotnost balení: | 36,5 kg |
| Šířka balení: | 581 mm |
| Výška balení: | 883 mm |
| Hloubka balení: | 593 mm |
| Hlučnost: | 40 dB |
| Počet hvězdiček: | 4* |
| Automatické odmrazování (mrazák): | Ne |
| Klimatická třída: | N-T |
| Doba uložení při výpadku proudu: | 24 h |
| Čistá kapacita mrazáku: | 82 l |
| Miska na ledové kostky: | Ano |
| Hrubá kapacita mrazáku: | 91 l |
| Mrazicí výkon: | 10 kg/24h |
| Třída hlukových emisí: | C |
| Vnitřní osvětlení: | Ne |
| Alarm otevřených dveří: | Ne |
| Nastavitelné nohy: | Ano |
| Varování: | Před čištěním je nutné mrazničku vyprázdnit a odpojit od napájení., Ujistěte se, že je jednotka správně připojena k napájení., Neblokujte větrací otvory mrazničky. |
