Gorenje GECS5C70WA přenosný vařič Volně stojící sporák Cívková plotýnka Bílá A
Kód: AGDGJEKWS0040Detailní popis produktu
Gorenje GECS5C70WA přenosný vařič Volně stojící sporák Cívková plotýnka Bílá A| Třída energetické účinnosti (stará) | A |
| Spotřeba energie (konvenční) | 0,8 kWh |
| Vstupní střídavé napětí | 220 - 240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 - 60 Hz |
| Stupnice energetické účinnosti | A+++ až D |
| Roční spotřeba energie | 0,98 kWh |
| Typ ovládání | Knoflíky, Otočné |
| Vestavěný displej | Ano |
| Typ produktu | Volně stojící sporák |
| Barva | Bílá |
| Typ displeje | LED |
| Barva rukojeti | Stříbrná |
| Hodiny | Ano |
| Hloubka | 594 mm |
| Šířka | 500 mm |
| Hmotnost | 40,7 kg |
| Výška | 850 mm |
| Hmotnost včetně balení | 43,9 kg |
| Hloubka balení | 718 mm |
| Výška balení | 952 mm |
| Šířka balení | 576 mm |
| Rošt | Ano |
| Počet roštů | 1 |
| Plech na pečení | Ano |
| Počet pečicích plechů | 1 |
| Varování | Neskladujte hořlavé materiály v blízkosti zařízení., Během používání se mohou části povrchu přístroje zahřát., Před čištěním nebo prováděním jakýchkoli oprav nezapomeňte přístroj odpojit od napájení. |
| Funkce grilování | Ano |
| Umístění trouby | Spodek |
| Funkce pečení pizzy | Ano |
| Automatické rozmrazování | Ano |
| Počet pecí | 1 |
| Velikost trouby | Střední |
| Čistá kapacita trouby | 70 l |
| Zdroj napájení trouby | Elektrický |
| Průměr varné zóny 4 | 250 mm |
| Typ varné desky | Cívková plotýnka |
| Umístění varné zóny 2 | Vpravo vepředu |
| Počet elektrických varných zón | 4 zóna/zón |
| Umístění varné zóny 1 | Levý přední |
| Zdroj napájení hořáku / varné zóny 2 | Elektrický |
| Výkon varné zóny 2 | 1200 W |
| Průměr varné zóny 3 | 145 mm |
| Typ varné zóny 1 | Dvojitá zóna |
| Výkon varné zóny 3 | 120 W |
| Výkon varné zóny 4 | 2000 W |
| Wok hořák | Ne |
| Umístění varné zóny 3 | Levá zadní část |
| Počet varných zón | 4 zóna/zón |
| Výkon varné zóny 1 | 1700 W |
| Zdroj varné zóny 4 | Elektrický |
| Zdroj varné zóny 1 | Elektrický |
| Průměr varné zóny 1 | 180 mm |
| Zdroj varné zóny 3 | Elektrický |
| Umístění varné zóny 4 | Vpravo vzadu |
| Průměr varné zóny 2 | 145 mm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Free-standing kitchens |
|---|---|
| EAN: | 3838782619755 |
| Třída energetické účinnosti (stará): | A |
| Spotřeba energie (konvenční): | 0,8 kWh |
| Vstupní střídavé napětí: | 220 - 240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí: | 50 - 60 Hz |
| Stupnice energetické účinnosti: | A+++ až D |
| Roční spotřeba energie: | 0,98 kWh |
| Typ ovládání: | Knoflíky, Otočné |
| Vestavěný displej: | Ano |
| Typ produktu: | Volně stojící sporák |
| Barva: | Bílá |
| Typ displeje: | LED |
| Barva rukojeti: | Stříbrná |
| Hodiny: | Ano |
| Hloubka: | 594 mm |
| Šířka: | 500 mm |
| Hmotnost: | 40,7 kg |
| Výška: | 850 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 43,9 kg |
| Hloubka balení: | 718 mm |
| Výška balení: | 952 mm |
| Šířka balení: | 576 mm |
| Rošt: | Ano |
| Počet roštů: | 1 |
| Plech na pečení: | Ano |
| Počet pečicích plechů: | 1 |
| Varování: | Neskladujte hořlavé materiály v blízkosti zařízení., Během používání se mohou části povrchu přístroje zahřát., Před čištěním nebo prováděním jakýchkoli oprav nezapomeňte přístroj odpojit od napájení. |
| Funkce grilování: | Ano |
| Umístění trouby: | Spodek |
| Funkce pečení pizzy: | Ano |
| Automatické rozmrazování: | Ano |
| Počet pecí: | 1 |
| Velikost trouby: | Střední |
| Čistá kapacita trouby: | 70 l |
| Zdroj napájení trouby: | Elektrický |
| Průměr varné zóny 4: | 250 mm |
| Typ varné desky: | Cívková plotýnka |
| Umístění varné zóny 2: | Vpravo vepředu |
| Počet elektrických varných zón: | 4 zóna/zón |
| Umístění varné zóny 1: | Levý přední |
| Zdroj napájení hořáku / varné zóny 2: | Elektrický |
| Výkon varné zóny 2: | 1200 W |
| Průměr varné zóny 3: | 145 mm |
| Typ varné zóny 1: | Dvojitá zóna |
| Výkon varné zóny 3: | 120 W |
| Výkon varné zóny 4: | 2000 W |
| Wok hořák: | Ne |
| Umístění varné zóny 3: | Levá zadní část |
| Počet varných zón: | 4 zóna/zón |
| Výkon varné zóny 1: | 1700 W |
| Zdroj varné zóny 4: | Elektrický |
| Zdroj varné zóny 1: | Elektrický |
| Průměr varné zóny 1: | 180 mm |
| Zdroj varné zóny 3: | Elektrický |
| Umístění varné zóny 4: | Vpravo vzadu |
| Průměr varné zóny 2: | 145 mm |
