Kambukka Etna 500 ml Černá Nerezová ocel
Kód: SURKABNIS0008Detailní popis produktu
Kambukka Etna 500 ml Černá Nerezová ocel| Materiál interiéru | Nerezová ocel |
| Barva | Černá |
| Odolný proti mrazu | Ne |
| Doba udržení teplého nápoje | 9 h |
| Doba udržení studeného nápoje | 18 h |
| Odolný proti mikrovlnám | Ne |
| Vhodný do myčky | Ano |
| Povrchový materiál | Silikon |
| Neprodyšný | Ano |
| Průměr | 7,1 cm |
| Výška (bez víka) | 18,2 cm |
| Objem | 500 ml |
| Výška | 219 mm |
| Neobsahuje | Bisfenol A |
| Množství | 1 |
| Varování | Nepoužívejte na horké, výbušné nebo jedovaté kapaliny. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Flasks & thermal mugs |
|---|---|
| EAN: | 5407005140079 |
| Materiál interiéru: | Nerezová ocel |
| Barva: | Černá |
| Odolný proti mrazu: | Ne |
| Doba udržení teplého nápoje: | 9 h |
| Doba udržení studeného nápoje: | 18 h |
| Odolný proti mikrovlnám: | Ne |
| Vhodný do myčky: | Ano |
| Povrchový materiál: | Silikon |
| Neprodyšný: | Ano |
| Průměr: | 7,1 cm |
| Výška (bez víka): | 18,2 cm |
| Objem: | 500 ml |
| Výška: | 219 mm |
| Neobsahuje: | Bisfenol A |
| Množství: | 1 |
| Varování: | Nepoužívejte na horké, výbušné nebo jedovaté kapaliny. |
