Rychlovarná konvice MESKO MS 1301W
Kód: AGDADLCZE0117Detailní popis produktu
Rychlovarná konvice MESKO MS 1301W| Typ ovládání | Knoflíky |
| Barva | Bílá |
| Indikátor úrovně vody | Ano |
| Objem zásobníku vody | 1,7 l |
| Filtrace | Ano |
| Základní materiál | Sklo |
| Napájecí zdroj | AC |
| Příkon | 2200 W |
| Ohřívač | Označit |
| Šířka | 210 mm |
| Délka šňůry | 1700 m |
| Hmotnost včetně balení | 1,2 kg |
| Výška | 150 mm |
| Hmotnost | 150 g |
| Hloubka | 245 mm |
| Nastavitelná teplota | Ano |
| Osvětlení | Ano |
| LED podsvícení | Ano |
| Bezkabelový | Ne |
| Odizolovaný plášť | Ano |
| Typ otevření víka | Víko na pantech |
| Protiskluzové nožky | Ano |
| Odnímatelné víko | Ne |
| Slyšitelný signál připravenosti | Ano |
| Chlazený úchyt | Ano |
| Automatické vypnutí | Ano |
| Otočitelnost o 360° | Ano |
| Udržování tepla | Ano |
| Frekvence pohybové interpolace | 50 - 60 Hz |
| Úložný prostor pro kabel | Ano |
| Ochrana proti přehřátí a vaření nasucho | Ano |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Electric kettles |
|---|---|
| EAN: | 5903887803908 |
| Typ ovládání: | Knoflíky |
| Barva: | Bílá |
| Indikátor úrovně vody: | Ano |
| Objem zásobníku vody: | 1,7 l |
| Filtrace: | Ano |
| Základní materiál: | Sklo |
| Napájecí zdroj: | AC |
| Příkon: | 2200 W |
| Ohřívač: | Označit |
| Šířka: | 210 mm |
| Délka šňůry: | 1700 m |
| Hmotnost včetně balení: | 1,2 kg |
| Výška: | 150 mm |
| Hmotnost: | 150 g |
| Hloubka: | 245 mm |
| Nastavitelná teplota: | Ano |
| Osvětlení: | Ano |
| LED podsvícení: | Ano |
| Bezkabelový: | Ne |
| Odizolovaný plášť: | Ano |
| Typ otevření víka: | Víko na pantech |
| Protiskluzové nožky: | Ano |
| Odnímatelné víko: | Ne |
| Slyšitelný signál připravenosti: | Ano |
| Chlazený úchyt: | Ano |
| Automatické vypnutí: | Ano |
| Otočitelnost o 360°: | Ano |
| Udržování tepla: | Ano |
| Frekvence pohybové interpolace: | 50 - 60 Hz |
| Úložný prostor pro kabel: | Ano |
| Ochrana proti přehřátí a vaření nasucho: | Ano |
