RYCHLOVARNÁ KONVICE CONCEPT RK3302 ANTRACITOVÁ
Kód: AGDCNCCZE0019Detailní popis produktu
RYCHLOVARNÁ KONVICE CONCEPT RK3302 ANTRACITOVÁ| Typ ovládání | Knoflíky, Páčka |
| Objem zásobníku vody | 1,5 l |
| Barva | Antracit |
| Indikátor úrovně vody | Ano |
| Zabezpečení proti přehřátí | Ano |
| Nastavitelný termostat | Ano |
| Rozsah nastavení teploty | 45 - 100 °C |
| Nastavení teploty | 7 |
| Napájecí zdroj | AC |
| Příkon | 1850-2200 W |
| Vstupní střídavé napětí | 220 - 240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50/60 Hz |
| Šířka | 240 mm |
| Hloubka | 225 mm |
| Hmotnost | 1,25 kg |
| Výška | 150 mm |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Automatické vypnutí | Ano |
| Bezkabelový | Ano |
| Délka šňůry | 0,7 m |
| Podsvětlený vypínač | Ano |
| Ergonomický úchop | Ano |
| Protiskluzové nožky | Ano |
| Široce otevíratelné víko | Ano |
| Otočitelnost o 360° | Ano |
| Úložný prostor pro kabel | Ano |
| Kontrolka | Ano |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Electric kettles |
|---|---|
| EAN: | 8595631017852 |
| Typ ovládání: | Knoflíky, Páčka |
| Objem zásobníku vody: | 1,5 l |
| Barva: | Antracit |
| Indikátor úrovně vody: | Ano |
| Zabezpečení proti přehřátí: | Ano |
| Nastavitelný termostat: | Ano |
| Rozsah nastavení teploty: | 45 - 100 °C |
| Nastavení teploty: | 7 |
| Napájecí zdroj: | AC |
| Příkon: | 1850-2200 W |
| Vstupní střídavé napětí: | 220 - 240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí: | 50/60 Hz |
| Šířka: | 240 mm |
| Hloubka: | 225 mm |
| Hmotnost: | 1,25 kg |
| Výška: | 150 mm |
| Počet kusů v balení: | 1 kusů |
| Automatické vypnutí: | Ano |
| Bezkabelový: | Ano |
| Délka šňůry: | 0,7 m |
| Podsvětlený vypínač: | Ano |
| Ergonomický úchop: | Ano |
| Protiskluzové nožky: | Ano |
| Široce otevíratelné víko: | Ano |
| Otočitelnost o 360°: | Ano |
| Úložný prostor pro kabel: | Ano |
| Kontrolka: | Ano |
