Adler AD 1349 Rychlovarná konvice s dlouhou hubicí 1,0 l černá
Kód: AGDADLCZE0128Detailní popis produktu
Adler AD 1349 Rychlovarná konvice s dlouhou hubicí 1,0 l černá| Funkce uchování teploty | Ano |
| Objem zásobníku vody | 1 l |
| Indikátor úrovně vody | Ano |
| Funkce udržování tepla | 120 min |
| Typ ovládání | Tlačítko, otočné |
| Barva | Černá |
| Nastavitelný termostat | Ano |
| Napájecí zdroj | AC |
| Jmenovitý výkon | 900 W |
| Vstupní střídavé napětí | 220 - 240 V |
| Příkon | 1100 W |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 - 60 Hz |
| Výška | 300 mm |
| Hloubka | 170 mm |
| Šířka | 200 mm |
| Tvar | Tvar dózy |
| Bezkabelový | Ne |
| Výklopné víko | Ano |
| Délka šňůry | 0,75 m |
| Displej | LED |
| Otočitelnost o 360° | Ano |
| Automatické vypnutí | Ano |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Electric kettles |
|---|---|
| EAN: | 5905575902535 |
| Funkce uchování teploty: | Ano |
| Objem zásobníku vody: | 1 l |
| Indikátor úrovně vody: | Ano |
| Funkce udržování tepla: | 120 min |
| Typ ovládání: | Tlačítko, otočné |
| Barva: | Černá |
| Nastavitelný termostat: | Ano |
| Napájecí zdroj: | AC |
| Jmenovitý výkon: | 900 W |
| Vstupní střídavé napětí: | 220 - 240 V |
| Příkon: | 1100 W |
| Frekvence vstupního střídavého napětí: | 50 - 60 Hz |
| Výška: | 300 mm |
| Hloubka: | 170 mm |
| Šířka: | 200 mm |
| Tvar: | Tvar dózy |
| Bezkabelový: | Ne |
| Výklopné víko: | Ano |
| Délka šňůry: | 0,75 m |
| Displej: | LED |
| Otočitelnost o 360°: | Ano |
| Automatické vypnutí: | Ano |
