Adler AD 1340 elektrická konvice 1,7 l 2200 W Černá, Stříbrná
Kód: AGDADLCZE0114Detailní popis produktu
Adler AD 1340 elektrická konvice 1,7 l 2200 W Černá, Stříbrná| Počet teplotních nastavení | 7 |
| Typ ovládání | Dotyk |
| Objem zásobníku vody | 1,7 l |
| Barva | Stříbrná, Černá |
| Základní materiál | Ocel |
| Funkce uchování teploty | Ano |
| Filtr proti vodnímu kameni | Ano |
| Funkce udržování tepla | 120 min |
| Indikátor úrovně vody | Ano |
| Nastavitelný termostat | Ano |
| Napájecí zdroj | AC |
| Příkon | 2200 W |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 - 60 Hz |
| Vstupní střídavé napětí | 220 - 240 V |
| Šířka | 220 mm |
| Výška | 265 mm |
| Hmotnost | 986 g |
| Hloubka | 190 mm |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Typ balení | Krabice |
| Jazyky návodu | INC |
| Návod na použití | Ano |
| Hmotnost včetně balení | 5,5 kg |
| Počet kartonů na vrstvu | 7 kusů |
| Množství na vrstvu | 5 kusů |
| Bezkabelový | Ne |
| Výklopné víko | Ano |
| Displej | LCD |
| Délka šňůry | 0,69 m |
| Tvar | Tvar dózy |
| Automatické vypnutí | Ano |
| Otočitelnost o 360° | Ano |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Electric kettles |
|---|---|
| EAN: | 5903887805247 |
| Počet teplotních nastavení: | 7 |
| Typ ovládání: | Dotyk |
| Objem zásobníku vody: | 1,7 l |
| Barva: | Stříbrná, Černá |
| Základní materiál: | Ocel |
| Funkce uchování teploty: | Ano |
| Filtr proti vodnímu kameni: | Ano |
| Funkce udržování tepla: | 120 min |
| Indikátor úrovně vody: | Ano |
| Nastavitelný termostat: | Ano |
| Napájecí zdroj: | AC |
| Příkon: | 2200 W |
| Frekvence vstupního střídavého napětí: | 50 - 60 Hz |
| Vstupní střídavé napětí: | 220 - 240 V |
| Šířka: | 220 mm |
| Výška: | 265 mm |
| Hmotnost: | 986 g |
| Hloubka: | 190 mm |
| Počet kusů v balení: | 1 kusů |
| Typ balení: | Krabice |
| Jazyky návodu: | INC |
| Návod na použití: | Ano |
| Hmotnost včetně balení: | 5,5 kg |
| Počet kartonů na vrstvu: | 7 kusů |
| Množství na vrstvu: | 5 kusů |
| Bezkabelový: | Ne |
| Výklopné víko: | Ano |
| Displej: | LCD |
| Délka šňůry: | 0,69 m |
| Tvar: | Tvar dózy |
| Automatické vypnutí: | Ano |
| Otočitelnost o 360°: | Ano |
