Adler AD 1277 W elektrická konvice 1,7 l 2200 W Bílá
Kód: AGDADLCZE0079Detailní popis produktu
Adler AD 1277 W elektrická konvice 1,7 l 2200 W Bílá| Filtr proti vodnímu kameni | Ano |
| Barva | Bílá |
| Základní materiál | Plast |
| Objem zásobníku vody | 1,7 l |
| Indikátor úrovně vody | Ano |
| Nastavitelný termostat | Ne |
| Ochrana proti zapnutí bez vody | Ano |
| Napájecí zdroj | AC |
| Příkon | 2200 W |
| Hmotnost | 1,05 kg |
| Hloubka balení | 226 mm |
| Výška balení | 165 mm |
| Šířka balení | 215 mm |
| Návod na použití | Ano |
| Počet na paletě | 160 kusů |
| Typ otevření víka | Tlačítko |
| Otočitelnost o 360° | Ano |
| Automatické vypnutí | Ano |
| Bezkabelový | Ano |
| Varování | Nenechávejte zařízení bez dozoru, když pracuje. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Electric kettles |
|---|---|
| EAN: | 5902934831239 |
| Filtr proti vodnímu kameni: | Ano |
| Barva: | Bílá |
| Základní materiál: | Plast |
| Objem zásobníku vody: | 1,7 l |
| Indikátor úrovně vody: | Ano |
| Nastavitelný termostat: | Ne |
| Ochrana proti zapnutí bez vody: | Ano |
| Napájecí zdroj: | AC |
| Příkon: | 2200 W |
| Hmotnost: | 1,05 kg |
| Hloubka balení: | 226 mm |
| Výška balení: | 165 mm |
| Šířka balení: | 215 mm |
| Návod na použití: | Ano |
| Počet na paletě: | 160 kusů |
| Typ otevření víka: | Tlačítko |
| Otočitelnost o 360°: | Ano |
| Automatické vypnutí: | Ano |
| Bezkabelový: | Ano |
| Varování: | Nenechávejte zařízení bez dozoru, když pracuje. |
