Adler AD 1273 elektrická konvice 1 l 1200 W Černá, Oříšková, Nerezová ocel
Kód: AGDADLCZE0074Detailní popis produktu
Adler AD 1273 elektrická konvice 1 l 1200 W Černá, Oříšková, Nerezová ocel| Objem zásobníku vody | 1 l |
| Typ ovládání | Knoflíky |
| Barva | Černá, Oříšková, Nerezová ocel |
| Indikátor úrovně vody | Ano |
| Skrytý výhřevný prvek | Ano |
| Základní materiál | Nerezová ocel |
| Filtr proti vodnímu kameni | Ano |
| Ochrana proti zapnutí bez vody | Ano |
| Certifikace | CE |
| Vstupní střídavé napětí | 220 - 240 V |
| Příkon | 1200 W |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 - 60 Hz |
| Napájecí zdroj | AC |
| Otočitelnost o 360° | Ano |
| Bezkabelový | Ne |
| Úložný prostor pro kabel | Ano |
| Automatické vypnutí | Ano |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Electric kettles |
|---|---|
| EAN: | 5902934830911 |
| Objem zásobníku vody: | 1 l |
| Typ ovládání: | Knoflíky |
| Barva: | Černá, Oříšková, Nerezová ocel |
| Indikátor úrovně vody: | Ano |
| Skrytý výhřevný prvek: | Ano |
| Základní materiál: | Nerezová ocel |
| Filtr proti vodnímu kameni: | Ano |
| Ochrana proti zapnutí bez vody: | Ano |
| Certifikace: | CE |
| Vstupní střídavé napětí: | 220 - 240 V |
| Příkon: | 1200 W |
| Frekvence vstupního střídavého napětí: | 50 - 60 Hz |
| Napájecí zdroj: | AC |
| Otočitelnost o 360°: | Ano |
| Bezkabelový: | Ne |
| Úložný prostor pro kabel: | Ano |
| Automatické vypnutí: | Ano |
