Adler AD 1247 NEW elektrická konvice 1,7 l 2200 W Černý,, Nerezová ocel, Průhledná
Kód: AGDADLCZE0075Detailní popis produktu
Adler AD 1247 NEW elektrická konvice 1,7 l 2200 W Černý,, Nerezová ocel, Průhledná| Filtr proti vodnímu kameni | Ano |
| Funkce udržování tepla | 120 min |
| Zabezpečení proti přehřátí | Ano |
| Indikátor úrovně vody | Ano |
| Základní materiál | Sklo |
| Funkce uchování teploty | Ano |
| Typ ovládání | Knoflíky |
| Objem zásobníku vody | 1,7 l |
| Barva | Černá, Nerezová ocel, Průsvitné, Bílá, Oříšková |
| Certifikace | CE |
| Příkon | 2200 W |
| Napájecí zdroj | AC |
| Vstupní střídavé napětí | 220 - 240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 - 60 Hz |
| Návod na použití | Ano |
| Displej | LCD |
| Typ otevření víka | Tlačítko |
| Otočitelnost o 360° | Ano |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Electric kettles |
|---|---|
| EAN: | 5902934831116 |
| Filtr proti vodnímu kameni: | Ano |
| Funkce udržování tepla: | 120 min |
| Zabezpečení proti přehřátí: | Ano |
| Indikátor úrovně vody: | Ano |
| Základní materiál: | Sklo |
| Funkce uchování teploty: | Ano |
| Typ ovládání: | Knoflíky |
| Objem zásobníku vody: | 1,7 l |
| Barva: | Černá, Nerezová ocel, Průsvitné, Bílá, Oříšková |
| Certifikace: | CE |
| Příkon: | 2200 W |
| Napájecí zdroj: | AC |
| Vstupní střídavé napětí: | 220 - 240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí: | 50 - 60 Hz |
| Návod na použití: | Ano |
| Displej: | LCD |
| Typ otevření víka: | Tlačítko |
| Otočitelnost o 360°: | Ano |
