Adler AD 08 w elektrická konvice 1 l 850 W Bílá
Kód: AGDADLCZE0032Detailní popis produktu
Adler AD 08 w elektrická konvice 1 l 850 W Bílá| Skrytý výhřevný prvek | Ano |
| Objem zásobníku vody | 1 l |
| Filtrace | Ano |
| Barva | Bílá |
| Indikátor úrovně vody | Ano |
| Nastavitelný termostat | Ne |
| Typ ovládání | Knoflíky |
| Ochrana proti zapnutí bez vody | Ano |
| Příkon | 850 W |
| Napájecí zdroj | AC |
| Vstupní střídavé napětí | 230 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 Hz |
| Hmotnost | 709 g |
| Hloubka balení | 145 mm |
| Hmotnost včetně balení | 709 g |
| Šířka balení | 200 mm |
| Výška balení | 180 mm |
| Automatické vypnutí | Ano |
| Otočitelnost o 360° | Ano |
| Bezkabelový | Ano |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Electric kettles |
|---|---|
| EAN: | 5907468860083 |
| Skrytý výhřevný prvek: | Ano |
| Objem zásobníku vody: | 1 l |
| Filtrace: | Ano |
| Barva: | Bílá |
| Indikátor úrovně vody: | Ano |
| Nastavitelný termostat: | Ne |
| Typ ovládání: | Knoflíky |
| Ochrana proti zapnutí bez vody: | Ano |
| Příkon: | 850 W |
| Napájecí zdroj: | AC |
| Vstupní střídavé napětí: | 230 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí: | 50 Hz |
| Hmotnost: | 709 g |
| Hloubka balení: | 145 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 709 g |
| Šířka balení: | 200 mm |
| Výška balení: | 180 mm |
| Automatické vypnutí: | Ano |
| Otočitelnost o 360°: | Ano |
| Bezkabelový: | Ano |
