Sušička potravin ovoce houb zeleniny a bylinek silná GreenBlue GB190 - 250 W - se 5 průhlednými zásuvkami - 35 až 70 ° C
Kód: AGDGRBSUG0001Detailní popis produktu
Sušička potravin ovoce houb zeleniny a bylinek silná GreenBlue GB190 - 250 W - se 5 průhlednými zásuvkami - 35 až 70 ° C| Vstupní střídavé napětí | 230 V |
| Příkon | 250 W |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 Hz |
| Průměr roštu | 32 cm |
| Barva | Bílá |
| Počet roštů | 5 |
| Varování | Zabraňte kontaktu s vodou, abyste předešli riziku úrazu elektrickým proudem., Před čištěním se ujistěte, že je jednotka odpojena od napájení., Přístroj uchovávejte mimo dosah dětí. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dryers for mushrooms, vegetables and fruit |
|---|---|
| EAN: | 5902211110255 |
| Vstupní střídavé napětí: | 230 V |
| Příkon: | 250 W |
| Frekvence vstupního střídavého napětí: | 50 Hz |
| Průměr roštu: | 32 cm |
| Barva: | Bílá |
| Počet roštů: | 5 |
| Varování: | Zabraňte kontaktu s vodou, abyste předešli riziku úrazu elektrickým proudem., Před čištěním se ujistěte, že je jednotka odpojena od napájení., Přístroj uchovávejte mimo dosah dětí. |
