Sada: struhadlo na zeleninu + 3 kotouče GEFU FLOTTE LOTTE G-89210
Kód: AGDGEFSZT0458Detailní popis produktu
Sada: struhadlo na zeleninu + 3 kotouče GEFU FLOTTE LOTTE G-89210| Barva | Nerezová ocel |
| Vhodný do myčky | Ano |
| Tvar | Kulatý |
| Materiál | Nerezová ocel |
| Úchyty | Ano |
| Výška | 120 mm |
| Hloubka | 400 mm |
| Šířka | 210 mm |
| Počet brusných kotoučů | 3 |
| Počet mlýnků | 1 kusů |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Cutlery and cooking utensils |
|---|---|
| EAN: | 4006664892100 |
| Barva: | Nerezová ocel |
| Vhodný do myčky: | Ano |
| Tvar: | Kulatý |
| Materiál: | Nerezová ocel |
| Úchyty: | Ano |
| Výška: | 120 mm |
| Hloubka: | 400 mm |
| Šířka: | 210 mm |
| Počet brusných kotoučů: | 3 |
| Počet mlýnků: | 1 kusů |
