GEFU PRIMELINE pěchovadlo na maso G-29215
Kód: AGDGEFSZT0367Detailní popis produktu
GEFU PRIMELINE pěchovadlo na maso G-29215| Vhodný do myčky | Ano |
| Materiál | Nerezová ocel, Technopolymer |
| Barva | Černá, Stříbrná |
| Výška | 50 mm |
| Šířka | 77 mm |
| Délka | 269 mm |
| Hmotnost | 240 g |
| Množství | 1 |
| Varování | Uchovávejte mimo dosah dětí., Nenechávejte v blízkosti zdroje ohně., Používejte v souladu s určeným použitím. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Cutlery and cooking utensils |
|---|---|
| EAN: | 4006664292153 |
| Vhodný do myčky: | Ano |
| Materiál: | Nerezová ocel, Technopolymer |
| Barva: | Černá, Stříbrná |
| Výška: | 50 mm |
| Šířka: | 77 mm |
| Délka: | 269 mm |
| Hmotnost: | 240 g |
| Množství: | 1 |
| Varování: | Uchovávejte mimo dosah dětí., Nenechávejte v blízkosti zdroje ohně., Používejte v souladu s určeným použitím. |
