Bosch Serie 8 WIW28542EU pračka Přední plnění 8 kg 1400 ot/min C Bílá
Kód: AGDBOSPRZ0006Detailní popis produktu
Bosch Serie 8 WIW28542EU pračka Přední plnění 8 kg 1400 ot/min C Bílá| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 Hz |
| Stupnice energetické účinnosti | A až G |
| Vstupní střídavé napětí | 220 - 240 V |
| Třída energetické účinnosti | C |
| Energetická spotřeba na 100 cyklů | 62 kWh |
| Spotřeba vody na cyklus | 45 l |
| Spotřeba energie | 0,624 kWh |
| Spotřeba | 2300 W |
| Proud | 10 A |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Uchycení dveří | Levý |
| Systém vkládání | Přední plnění |
| Otevírání dveří | Boční otevírání |
| Barva | Bílá |
| Typ ovládání | Knoflíky, Otočné |
| Délka šňůry | 2,1 m |
| Připraveno na zakázkové panely | Ano |
| Vestavěný displej | Ano |
| Umístění přístroje | Vestavěné |
| Skleněný průzor | Ano |
| Barva dveří | Bílá |
| Šířka | 596 mm |
| Hloubka při otevřených dveřích | 95,6 cm |
| Výška | 818 mm |
| Hmotnost | 76 kg |
| Hloubka | 544 mm |
| Zbytková vlhkost | 51,4% |
| Mycí programy | Bavlna, Mix, Džíny/denim, Rychlých 30 min, Předmytí, Ruční/vlna, Eco 40-60, Čištění bubnu, Odstřeďování, Péřové, Blůza/košile, Choulostivé/hedvábí, Opláchnutí, Noční, Rychlých 15 minut, Sport |
| Ochrana proti přetečení | Ano |
| Odložený start | 24 h |
| Maximální otáčky | 1400 ot/min |
| Časovač odloženého startu | Ano |
| Funkce přidání prádla (pauza) | Ano |
| Účinnost odstřeďování | B |
| Funkce Aquastop | Ano |
| Doba cyklu (rychlý program) | 15 min |
| Maximální doba cyklu | 206 min |
| Automatické vyvážení | Ano |
| Kapacita bubnu | 8 kg |
| Úroveň hluku (při točení) | 66 dB |
| Systém kontroly pěny | Ano |
| Nastavitelný počet otáček odstředění | Ano |
| Nastavitelná teplota | Ano |
| Třída hlukových emisí | A |
| LED indikátor průběhu programu | Ano |
| Nastavitelné nohy | Ano |
| Nastavení nohou | 15 cm |
| Čištění bubnu | Ano |
| Bzučák | Ano |
| Zbývající čas indikace | Ano |
| Vnitřní osvětlení bubnu | Ano |
| Varování | Nepřekračujte maximální náplň pračky. Spotřebič se nesmí rozebírat., Pračka musí být instalována v souladu s pokyny k instalaci, aby se zabránilo riziku zaplavení., Nedotýkejte se pračky mokrýma rukama, abyste předešli riziku úrazu elektrickým proudem. |
| Prací technologie Bosch | Aqua Stop, SpeedPerfect, ActiveWater™ Plus, EcoSilence Drive™, VarioDrum |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Built-in washing machines |
|---|---|
| EAN: | 4242005348862 |
| Frekvence vstupního střídavého napětí: | 50 Hz |
| Stupnice energetické účinnosti: | A až G |
| Vstupní střídavé napětí: | 220 - 240 V |
| Třída energetické účinnosti: | C |
| Energetická spotřeba na 100 cyklů: | 62 kWh |
| Spotřeba vody na cyklus: | 45 l |
| Spotřeba energie: | 0,624 kWh |
| Spotřeba: | 2300 W |
| Proud: | 10 A |
| Spotřeba energie (v pohotovosti): | 0,5 W |
| Uchycení dveří: | Levý |
| Systém vkládání: | Přední plnění |
| Otevírání dveří: | Boční otevírání |
| Barva: | Bílá |
| Typ ovládání: | Knoflíky, Otočné |
| Délka šňůry: | 2,1 m |
| Připraveno na zakázkové panely: | Ano |
| Vestavěný displej: | Ano |
| Umístění přístroje: | Vestavěné |
| Skleněný průzor: | Ano |
| Barva dveří: | Bílá |
| Šířka: | 596 mm |
| Hloubka při otevřených dveřích: | 95,6 cm |
| Výška: | 818 mm |
| Hmotnost: | 76 kg |
| Hloubka: | 544 mm |
| Zbytková vlhkost: | 51,4% |
| Mycí programy: | Bavlna, Mix, Džíny/denim, Rychlých 30 min, Předmytí, Ruční/vlna, Eco 40-60, Čištění bubnu, Odstřeďování, Péřové, Blůza/košile, Choulostivé/hedvábí, Opláchnutí, Noční, Rychlých 15 minut, Sport |
| Ochrana proti přetečení: | Ano |
| Odložený start: | 24 h |
| Maximální otáčky: | 1400 ot/min |
| Časovač odloženého startu: | Ano |
| Funkce přidání prádla (pauza): | Ano |
| Účinnost odstřeďování: | B |
| Funkce Aquastop: | Ano |
| Doba cyklu (rychlý program): | 15 min |
| Maximální doba cyklu: | 206 min |
| Automatické vyvážení: | Ano |
| Kapacita bubnu: | 8 kg |
| Úroveň hluku (při točení): | 66 dB |
| Systém kontroly pěny: | Ano |
| Nastavitelný počet otáček odstředění: | Ano |
| Nastavitelná teplota: | Ano |
| Třída hlukových emisí: | A |
| LED indikátor průběhu programu: | Ano |
| Nastavitelné nohy: | Ano |
| Nastavení nohou: | 15 cm |
| Čištění bubnu: | Ano |
| Bzučák: | Ano |
| Zbývající čas indikace: | Ano |
| Vnitřní osvětlení bubnu: | Ano |
| Varování: | Nepřekračujte maximální náplň pračky. Spotřebič se nesmí rozebírat., Pračka musí být instalována v souladu s pokyny k instalaci, aby se zabránilo riziku zaplavení., Nedotýkejte se pračky mokrýma rukama, abyste předešli riziku úrazu elektrickým proudem. |
| Prací technologie Bosch: | Aqua Stop, SpeedPerfect, ActiveWater™ Plus, EcoSilence Drive™, VarioDrum |
