MPM SMK-03 - mini kuchyně, sada domácích spotřebičů 4 v 1
Kód: AGDMPMLOZ0006Detailní popis produktu
MPM SMK-03 - mini kuchyně, sada domácích spotřebičů 4 v 1| Typ produktu | Sada |
| Vestavná varná deska | Ano |
| Tvar dřezu | Obdélníkový |
| Barva | Stříbrná, Černá, Bílá |
| Počet dřezů | 1 misky/misek |
| Odkapávací tác | Ne |
| Vestavná chladnička | Ano |
| Roční spotřeba energie | 135 kWh |
| Třída energetické účinnosti | E |
| Šířka | 1000 mm |
| Výška | 940 mm |
| Hmotnost | 82 kg |
| Hloubka | 600 mm |
| Varování | Spotřebič sami nerozebírejte., Instalaci by měl provádět kvalifikovaný odborník. |
| Výstražné piktogramy | GHS09: Nebezpečí pro životní prostředí, GHS04: Plyny pod tlakem |
| Kohoutek v ceně | Ano |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Built-in refrigerators and freezers (refrigerators) |
|---|---|
| EAN: | 5903151038890 |
| Typ produktu: | Sada |
| Vestavná varná deska: | Ano |
| Tvar dřezu: | Obdélníkový |
| Barva: | Stříbrná, Černá, Bílá |
| Počet dřezů: | 1 misky/misek |
| Odkapávací tác: | Ne |
| Vestavná chladnička: | Ano |
| Roční spotřeba energie: | 135 kWh |
| Třída energetické účinnosti: | E |
| Šířka: | 1000 mm |
| Výška: | 940 mm |
| Hmotnost: | 82 kg |
| Hloubka: | 600 mm |
| Varování: | Spotřebič sami nerozebírejte., Instalaci by měl provádět kvalifikovaný odborník. |
| Výstražné piktogramy: | GHS09: Nebezpečí pro životní prostředí, GHS04: Plyny pod tlakem |
| Kohoutek v ceně: | Ano |
