MPM MPM-185-CJI-18 kombinovaná lednice Vestavěné 181 l E Bílá
Kód: AGDMPMLOZ0009Detailní popis produktu
MPM MPM-185-CJI-18 kombinovaná lednice Vestavěné 181 l E Bílá| Vstupní střídavé napětí | 230 V |
| Stupnice energetické účinnosti | A až G |
| Třída energetické účinnosti | E |
| Roční spotřeba energie | 146 kWh |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 Hz |
| Uchycení dveří | Levý/pravý |
| Umístění přístroje | Vestavěné |
| Barva | Bílá |
| Vestavěný displej | Ne |
| Výška | 1230 mm |
| Šířka | 540 mm |
| Hmotnost včetně balení | 39 kg |
| Hmotnost | 35 kg |
| Hloubka | 540 mm |
| Ledovač | Ne |
| Třída hlukových emisí | C |
| Klimatická třída | N-ST |
| Vnitřní objem | 181 l |
| Hlučnost | 39 dB |
| Oboustranné dveře chladničky | 3 |
| Přihrádka na vajíčka | Ano |
| Počet přihrádek/košů chladničky | 3 |
| Čistá kapacita chladničky | 167 l |
| Typ lampy | LED |
| Vnitřní osvětlení ledničky | Ano |
| Minimální teplota mrazničky | -18 °C |
| Čistá kapacita mrazáku | 14 l |
| Doba uložení při výpadku proudu | 6,5 h |
| Umístění mrazáku | Umístěný nahoře |
| Mrazicí výkon | 2 kg/24h |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Built-in refrigerators and freezers (refrigerators) |
|---|---|
| EAN: | 5903151048677 |
| Vstupní střídavé napětí: | 230 V |
| Stupnice energetické účinnosti: | A až G |
| Třída energetické účinnosti: | E |
| Roční spotřeba energie: | 146 kWh |
| Frekvence vstupního střídavého napětí: | 50 Hz |
| Uchycení dveří: | Levý/pravý |
| Umístění přístroje: | Vestavěné |
| Barva: | Bílá |
| Vestavěný displej: | Ne |
| Výška: | 1230 mm |
| Šířka: | 540 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 39 kg |
| Hmotnost: | 35 kg |
| Hloubka: | 540 mm |
| Ledovač: | Ne |
| Třída hlukových emisí: | C |
| Klimatická třída: | N-ST |
| Vnitřní objem: | 181 l |
| Hlučnost: | 39 dB |
| Oboustranné dveře chladničky: | 3 |
| Přihrádka na vajíčka: | Ano |
| Počet přihrádek/košů chladničky: | 3 |
| Čistá kapacita chladničky: | 167 l |
| Typ lampy: | LED |
| Vnitřní osvětlení ledničky: | Ano |
| Minimální teplota mrazničky: | -18 °C |
| Čistá kapacita mrazáku: | 14 l |
| Doba uložení při výpadku proudu: | 6,5 h |
| Umístění mrazáku: | Umístěný nahoře |
| Mrazicí výkon: | 2 kg/24h |
