Gorenje BM235G1SYB Vestavná mikrovlnná trouba 23 l 900 W černá
Kód: AGDGJEKMZ0017Detailní popis produktu
Gorenje BM235G1SYB Vestavná mikrovlnná trouba 23 l 900 W černá| Vestavěný displej | Ano |
| Typ ovládání | Otočné, Dotyk |
| Hlučnost | 58 dB |
| Hodiny | Ano |
| Umístění přístroje | Vestavěné |
| Vnitřní kapacita | 23 l |
| Výkon trouby | 900 W |
| Systém otevírání dvířek | Tlačítko |
| Materiál | Nerezová ocel |
| Otevírání dveří | Boční otevírání |
| Velikost otočného talíře | 31,5 cm |
| Typ hodin | Elektronický |
| Dětský zámek | Ano |
| Otočný talíř | Ano |
| Materiál interiéru | Nerezová ocel |
| Materiál gramofonu | Sklo |
| Počet stupňů výkonu | 5 |
| Výkon grilu | 1200 W |
| Barva | Černá |
| Materiál dvířek | Sklo |
| Typ produktu | Kombinovaná mikrovlnná trouba |
| Typ grilu | Křemíkový gril |
| Barva dveří | Černá |
| Vstupní střídavé napětí | 220 - 240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 Hz |
| Hloubka | 368 mm |
| Šířka | 592 mm |
| Instalační výška (max) | 38 cm |
| Instalační výška (min) | 36,5 cm |
| Minimální šířka skříně | 56 cm |
| Maximální šířka skříně | 56,6 cm |
| Výška | 390 mm |
| Hmotnost | 18 kg |
| Vnitřní rozměry (š x h x v) | 348 x 334 x 213 mm |
| Varování | Ujistěte se, že je sporák správně nainstalován, aby se zabránilo riziku požáru., Nepoužívejte spotřebič, pokud je poškozený, abyste předešli riziku úrazu elektrickým proudem nebo požáru., Používejte pouze nádobí vhodné pro mikrovlnné trouby, abyste předešli riziku požáru nebo výbuchu. |
| Funkce grilování | Ano |
| Funkce automatického vaření | Ano |
| Automatické rozmrazování | Ano |
| Počet automatických programů | 9 |
| Gril | Ne |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Built-in microwaves |
|---|---|
| EAN: | 3838782648267 |
| Vestavěný displej: | Ano |
| Typ ovládání: | Otočné, Dotyk |
| Hlučnost: | 58 dB |
| Hodiny: | Ano |
| Umístění přístroje: | Vestavěné |
| Vnitřní kapacita: | 23 l |
| Výkon trouby: | 900 W |
| Systém otevírání dvířek: | Tlačítko |
| Materiál: | Nerezová ocel |
| Otevírání dveří: | Boční otevírání |
| Velikost otočného talíře: | 31,5 cm |
| Typ hodin: | Elektronický |
| Dětský zámek: | Ano |
| Otočný talíř: | Ano |
| Materiál interiéru: | Nerezová ocel |
| Materiál gramofonu: | Sklo |
| Počet stupňů výkonu: | 5 |
| Výkon grilu: | 1200 W |
| Barva: | Černá |
| Materiál dvířek: | Sklo |
| Typ produktu: | Kombinovaná mikrovlnná trouba |
| Typ grilu: | Křemíkový gril |
| Barva dveří: | Černá |
| Vstupní střídavé napětí: | 220 - 240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí: | 50 Hz |
| Hloubka: | 368 mm |
| Šířka: | 592 mm |
| Instalační výška (max): | 38 cm |
| Instalační výška (min): | 36,5 cm |
| Minimální šířka skříně: | 56 cm |
| Maximální šířka skříně: | 56,6 cm |
| Výška: | 390 mm |
| Hmotnost: | 18 kg |
| Vnitřní rozměry (š x h x v): | 348 x 334 x 213 mm |
| Varování: | Ujistěte se, že je sporák správně nainstalován, aby se zabránilo riziku požáru., Nepoužívejte spotřebič, pokud je poškozený, abyste předešli riziku úrazu elektrickým proudem nebo požáru., Používejte pouze nádobí vhodné pro mikrovlnné trouby, abyste předešli riziku požáru nebo výbuchu. |
| Funkce grilování: | Ano |
| Funkce automatického vaření: | Ano |
| Automatické rozmrazování: | Ano |
| Počet automatických programů: | 9 |
| Gril: | Ne |
