Electrolux EMS4253TEX mikrovlnná trouba Vestavěné Kombinovaná mikrovlnná trouba 900 W Černá, Nerezová ocel
Kód: AGDELCKMZ0021Detailní popis produktu
Electrolux EMS4253TEX mikrovlnná trouba Vestavěné Kombinovaná mikrovlnná trouba 900 W Černá, Nerezová ocel| Barva | Nerezová ocel, Černá |
| Výkon grilu | 1000 W |
| Typ ovládání | Dotyk |
| Umístění přístroje | Vestavěné |
| Vestavěný displej | Ano |
| Časovač | Ano |
| Dětský zámek | Ne |
| Typ produktu | Kombinovaná mikrovlnná trouba |
| Otočný talíř | Ne |
| Výkon trouby | 900 W |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 Hz |
| Spotřeba | 1400 W |
| Výška | 377 mm |
| Hloubka | 595 mm |
| Instalační šířka oddílu | 56 cm |
| Hmotnost | 15,7 kg |
| Šířka | 388 mm |
| Instalační hloubka oddílu | 55 cm |
| Instalační výška oddílu | 38 cm |
| Varování | Nepoužívejte spotřebič, pokud je poškozený, abyste předešli riziku úrazu elektrickým proudem nebo požáru., Používejte pouze nádobí vhodné pro mikrovlnné trouby, abyste předešli riziku požáru nebo výbuchu., Ujistěte se, že je mikrovlnná trouba správně nainstalována a správně větrána. |
| Funkce grilování | Ano |
| Konvekční vaření | Ano |
| Funkce uchování teploty | Ne |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Built-in microwaves |
|---|---|
| EAN: | 7332543715671 |
| Barva: | Nerezová ocel, Černá |
| Výkon grilu: | 1000 W |
| Typ ovládání: | Dotyk |
| Umístění přístroje: | Vestavěné |
| Vestavěný displej: | Ano |
| Časovač: | Ano |
| Dětský zámek: | Ne |
| Typ produktu: | Kombinovaná mikrovlnná trouba |
| Otočný talíř: | Ne |
| Výkon trouby: | 900 W |
| Frekvence vstupního střídavého napětí: | 50 Hz |
| Spotřeba: | 1400 W |
| Výška: | 377 mm |
| Hloubka: | 595 mm |
| Instalační šířka oddílu: | 56 cm |
| Hmotnost: | 15,7 kg |
| Šířka: | 388 mm |
| Instalační hloubka oddílu: | 55 cm |
| Instalační výška oddílu: | 38 cm |
| Varování: | Nepoužívejte spotřebič, pokud je poškozený, abyste předešli riziku úrazu elektrickým proudem nebo požáru., Používejte pouze nádobí vhodné pro mikrovlnné trouby, abyste předešli riziku požáru nebo výbuchu., Ujistěte se, že je mikrovlnná trouba správně nainstalována a správně větrána. |
| Funkce grilování: | Ano |
| Konvekční vaření: | Ano |
| Funkce uchování teploty: | Ne |
