Bosch Serie 6 BEL554MS0 Vestavná mikrovlnná trouba s grilem 59 x 38 cm 25 l 900 W Nerezová ocel
Kód: AGDBOSKMZ0037Detailní popis produktu
Bosch Serie 6 BEL554MS0 Vestavná mikrovlnná trouba s grilem 59 x 38 cm 25 l 900 W Nerezová ocel| Systém otevírání dvířek | Tlačítko |
| Hodiny | Ano |
| Výkon trouby | 900 W |
| Vnitřní kapacita | 25 l |
| Velikost otočného talíře | 31,5 cm |
| Otočný talíř | Ano |
| Typ grilu | Křemíkový gril |
| Počet stupňů výkonu | 5 |
| Uchycení dveří | Levý |
| Typ ovládání | Dotyk |
| Barva | Nerezová ocel |
| Barva dveří | Černá |
| Délka šňůry | 1,3 m |
| Vnitřní osvětlení | Ano |
| Typ produktu | Kombinovaná mikrovlnná trouba |
| Umístění přístroje | Vestavěné |
| Vestavěný displej | Ano |
| Typ displeje | LED |
| Výkon grilu | 1200 W |
| Vstupní střídavé napětí | 220 - 230 V |
| Spotřeba | 1450 W |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 Hz |
| Proud | 10 A |
| Hmotnost | 19 kg |
| Hloubka | 388 mm |
| Výška | 382 mm |
| Šířka | 594 mm |
| Hmotnost včetně balení | 21 kg |
| Varování | Nepoužívejte spotřebič, pokud je poškozený, abyste předešli riziku úrazu elektrickým proudem nebo požáru., Používejte pouze nádobí vhodné pro mikrovlnné trouby, abyste předešli riziku požáru nebo výbuchu., Ujistěte se, že je mikrovlnná trouba správně nainstalována a správně větrána. |
| Počet rozmrazovacích programů | 4 |
| Počet varných programů | 3 |
| Konvekční vaření | Ano |
| Počet automatických programů | 8 |
| Funkce grilování | Ano |
| Automatické rozmrazování | Ano |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Built-in microwaves |
|---|---|
| EAN: | 4242005038992 |
| Systém otevírání dvířek: | Tlačítko |
| Hodiny: | Ano |
| Výkon trouby: | 900 W |
| Vnitřní kapacita: | 25 l |
| Velikost otočného talíře: | 31,5 cm |
| Otočný talíř: | Ano |
| Typ grilu: | Křemíkový gril |
| Počet stupňů výkonu: | 5 |
| Uchycení dveří: | Levý |
| Typ ovládání: | Dotyk |
| Barva: | Nerezová ocel |
| Barva dveří: | Černá |
| Délka šňůry: | 1,3 m |
| Vnitřní osvětlení: | Ano |
| Typ produktu: | Kombinovaná mikrovlnná trouba |
| Umístění přístroje: | Vestavěné |
| Vestavěný displej: | Ano |
| Typ displeje: | LED |
| Výkon grilu: | 1200 W |
| Vstupní střídavé napětí: | 220 - 230 V |
| Spotřeba: | 1450 W |
| Frekvence vstupního střídavého napětí: | 50 Hz |
| Proud: | 10 A |
| Hmotnost: | 19 kg |
| Hloubka: | 388 mm |
| Výška: | 382 mm |
| Šířka: | 594 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 21 kg |
| Varování: | Nepoužívejte spotřebič, pokud je poškozený, abyste předešli riziku úrazu elektrickým proudem nebo požáru., Používejte pouze nádobí vhodné pro mikrovlnné trouby, abyste předešli riziku požáru nebo výbuchu., Ujistěte se, že je mikrovlnná trouba správně nainstalována a správně větrána. |
| Počet rozmrazovacích programů: | 4 |
| Počet varných programů: | 3 |
| Konvekční vaření: | Ano |
| Počet automatických programů: | 8 |
| Funkce grilování: | Ano |
| Automatické rozmrazování: | Ano |
