Electrolux Serie 300 LIT30230C Černá Vestavěné 29 cm Indukční varná deska se zónami 2 zóna/zón
Kód: AGDELCPGZ0218Detailní popis produktu
Electrolux Serie 300 LIT30230C Černá Vestavěné 29 cm Indukční varná deska se zónami 2 zóna/zón| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50/60 Hz |
| Vstupní střídavé napětí | 220-240 V |
| Příkon (elektřina) | 3650 W |
| Umístění varné zóny 2 | Vzadu uprostřed |
| Typ varné zóny 1 | Velký |
| Materiál povrchu | Temperované sklo |
| Barva | Černá |
| Typ varné desky | Indukční varná deska se zónami |
| Počet elektrických varných zón | 2 zóna/zón |
| Zdroj varné zóny 1 | Elektrický |
| Umístění varné zóny 1 | Vpředu uprostřed |
| Umístění přístroje | Vestavěné |
| Typ varné zóny 2 | Střední |
| Zdroj napájení hořáku / varné zóny 2 | Elektrický |
| Počet varných zón | 2 zóna/zón |
| Tvar varné zóny 2 | Kulatý |
| Tvar varné zóny 1 | Kulatý |
| Šířka varné desky | 29 cm |
| Průměr varné zóny 1 | 210 mm |
| Typ rámečku | Bez rámečku |
| Průměr varné zóny 2 | 145 mm |
| Barva kontrolního panelu | Černá |
| Šířka | 290 mm |
| Instalační šířka oddílu | 27 cm |
| Instalační hloubka oddílu | 49 cm |
| Hmotnost | 5,41 kg |
| Hloubka | 520 mm |
| Výška balení | 125 mm |
| Šířka balení | 388 mm |
| Hmotnost včetně balení | 6,18 kg |
| Hloubka balení | 600 mm |
| Objem balení | 29100 cm³ |
| Certifikáty shody | UL, CE |
| Funkce Hob²Hood | Ne |
| Domino | Ano |
| Certifikace | UL|DEMKO|CE |
| Vestavěný displej | Ano |
| Typ ovládání | Dotyk |
| Umístění ovládání | Čelní |
| Bzučák | Ano |
| Časovač | Ano |
| Dětský zámek | Ano |
| Typ časovače | Digitální |
| Indikátor zbytkového tepla | Ano |
| Varování | Nenechávejte zařízení zapnuté bez dozoru., Používejte v souladu s návodem k obsluze a bezpečnostními pokyny., Zabraňte kontaktu vody s elektrickými součástmi a kabely. |
| Zabudovaná kapuce | Ne |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Built-in hot plates |
|---|---|
| EAN: | 7332543848287 |
| Frekvence vstupního střídavého napětí: | 50/60 Hz |
| Vstupní střídavé napětí: | 220-240 V |
| Příkon (elektřina): | 3650 W |
| Umístění varné zóny 2: | Vzadu uprostřed |
| Typ varné zóny 1: | Velký |
| Materiál povrchu: | Temperované sklo |
| Barva: | Černá |
| Typ varné desky: | Indukční varná deska se zónami |
| Počet elektrických varných zón: | 2 zóna/zón |
| Zdroj varné zóny 1: | Elektrický |
| Umístění varné zóny 1: | Vpředu uprostřed |
| Umístění přístroje: | Vestavěné |
| Typ varné zóny 2: | Střední |
| Zdroj napájení hořáku / varné zóny 2: | Elektrický |
| Počet varných zón: | 2 zóna/zón |
| Tvar varné zóny 2: | Kulatý |
| Tvar varné zóny 1: | Kulatý |
| Šířka varné desky: | 29 cm |
| Průměr varné zóny 1: | 210 mm |
| Typ rámečku: | Bez rámečku |
| Průměr varné zóny 2: | 145 mm |
| Barva kontrolního panelu: | Černá |
| Šířka: | 290 mm |
| Instalační šířka oddílu: | 27 cm |
| Instalační hloubka oddílu: | 49 cm |
| Hmotnost: | 5,41 kg |
| Hloubka: | 520 mm |
| Výška balení: | 125 mm |
| Šířka balení: | 388 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 6,18 kg |
| Hloubka balení: | 600 mm |
| Objem balení: | 29100 cm³ |
| Certifikáty shody: | UL, CE |
| Funkce Hob²Hood: | Ne |
| Domino: | Ano |
| Certifikace: | UL|DEMKO|CE |
| Vestavěný displej: | Ano |
| Typ ovládání: | Dotyk |
| Umístění ovládání: | Čelní |
| Bzučák: | Ano |
| Časovač: | Ano |
| Dětský zámek: | Ano |
| Typ časovače: | Digitální |
| Indikátor zbytkového tepla: | Ano |
| Varování: | Nenechávejte zařízení zapnuté bez dozoru., Používejte v souladu s návodem k obsluze a bezpečnostními pokyny., Zabraňte kontaktu vody s elektrickými součástmi a kabely. |
| Zabudovaná kapuce: | Ne |
