Electrolux KGG64362W Bílá Vestavěné 60 cm Plynový 4 zóna/zón
Kód: AGDELCPGZ0248Detailní popis produktu
Electrolux KGG64362W Bílá Vestavěné 60 cm Plynový 4 zóna/zón| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 - 60 Hz |
| Vstupní střídavé napětí | 220-240 V |
| Výkon varné zóny 3 | 1000 W |
| Výkon varné zóny 4 | 2000 W |
| Typ varné zóny 1 | Velký |
| Umístění přístroje | Vestavěné |
| Průměr varné zóny 4 | 80 mm |
| Tvar varné zóny 3 | Kulatý |
| Zdroj varné zóny 4 | Plyn |
| Typ varné zóny 3 | Malý |
| Tvar varné zóny 4 | Kulatý |
| Umístění varné zóny 4 | Vpravo vzadu |
| Průměr varné zóny 1 | 128 mm |
| Zdroj varné zóny 3 | Plyn |
| Šířka varné desky | 60 cm |
| Tvar varné zóny 1 | Kulatý |
| Umístění varné zóny 3 | Vpravo vepředu |
| Typ varné zóny 4 | Střední |
| Průměr varné zóny 2 | 80 mm |
| Výkon varné zóny 2 | 2000 W |
| Umístění varné zóny 2 | Levá zadní část |
| Typ varné zóny 2 | Střední |
| Umístění varné zóny 1 | Levý přední |
| Barva konflíků | Nerezová ocel |
| Barva kontrolního panelu | Bílá |
| Zdroj napájení hořáku / varné zóny 2 | Plyn |
| Zdroj varné zóny 1 | Plyn |
| Výkon varné zóny 1 | 3900 W |
| Tvar varné zóny 2 | Kulatý |
| Průměr varné zóny 3 | 65 mm |
| Typ varné desky | Plynový |
| Počet elektrických varných zón | 0 zóna/zón |
| Materiál povrchu | Sklo |
| Barva | Bílá |
| Počet varných zón | 4 zóna/zón |
| Počet plynových varných zón | 4 zóna/zón |
| Hloubka | 520 mm |
| Hmotnost | 14 kg |
| Šířka | 590 mm |
| Šířka balení | 719 mm |
| Výška balení | 155 mm |
| Hmotnost včetně balení | 14,6 kg |
| Hloubka balení | 626 mm |
| Počet stupňů výkonu | 9 |
| Automatické vypnutí | Ano |
| Vestavěný displej | Ne |
| Typ ovládání | Otočné |
| Umístění ovládání | Čelní |
| Zabudovaná kapuce | Ne |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Built-in hot plates |
|---|---|
| EAN: | 7332543834143 |
| Frekvence vstupního střídavého napětí: | 50 - 60 Hz |
| Vstupní střídavé napětí: | 220-240 V |
| Výkon varné zóny 3: | 1000 W |
| Výkon varné zóny 4: | 2000 W |
| Typ varné zóny 1: | Velký |
| Umístění přístroje: | Vestavěné |
| Průměr varné zóny 4: | 80 mm |
| Tvar varné zóny 3: | Kulatý |
| Zdroj varné zóny 4: | Plyn |
| Typ varné zóny 3: | Malý |
| Tvar varné zóny 4: | Kulatý |
| Umístění varné zóny 4: | Vpravo vzadu |
| Průměr varné zóny 1: | 128 mm |
| Zdroj varné zóny 3: | Plyn |
| Šířka varné desky: | 60 cm |
| Tvar varné zóny 1: | Kulatý |
| Umístění varné zóny 3: | Vpravo vepředu |
| Typ varné zóny 4: | Střední |
| Průměr varné zóny 2: | 80 mm |
| Výkon varné zóny 2: | 2000 W |
| Umístění varné zóny 2: | Levá zadní část |
| Typ varné zóny 2: | Střední |
| Umístění varné zóny 1: | Levý přední |
| Barva konflíků: | Nerezová ocel |
| Barva kontrolního panelu: | Bílá |
| Zdroj napájení hořáku / varné zóny 2: | Plyn |
| Zdroj varné zóny 1: | Plyn |
| Výkon varné zóny 1: | 3900 W |
| Tvar varné zóny 2: | Kulatý |
| Průměr varné zóny 3: | 65 mm |
| Typ varné desky: | Plynový |
| Počet elektrických varných zón: | 0 zóna/zón |
| Materiál povrchu: | Sklo |
| Barva: | Bílá |
| Počet varných zón: | 4 zóna/zón |
| Počet plynových varných zón: | 4 zóna/zón |
| Hloubka: | 520 mm |
| Hmotnost: | 14 kg |
| Šířka: | 590 mm |
| Šířka balení: | 719 mm |
| Výška balení: | 155 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 14,6 kg |
| Hloubka balení: | 626 mm |
| Počet stupňů výkonu: | 9 |
| Automatické vypnutí: | Ano |
| Vestavěný displej: | Ne |
| Typ ovládání: | Otočné |
| Umístění ovládání: | Čelní |
| Zabudovaná kapuce: | Ne |
