Grafická karta BIOSTAR Radeon RX 580 8GB GDDR5 (VA5815TQ82)
Kód: VGABIOATI0021Detailní popis produktu
Grafická karta BIOSTAR Radeon RX 580 8GB GDDR5 (VA5815TQ82)| Takt procesoru | 1284 MHz |
| Typ | Radeon RX 580 |
| Proudové procesory | 2048 |
| Rodina grafického procesoru | AMD |
| Maximální rozlišení | 7680 x 4320 px |
| Počet slotů | 2 |
| Počet ventilátorů | 2 ventilátor/ventilátory |
| Typ chlazení | Aktivní |
| Výška | 46 mm |
| Hloubka | 125 mm |
| Šířka | 224 mm |
| Podporované operační systémy Linux | Ano |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 7, Windows 7 x64, Windows 10 x64 |
| Typ balení | Krabice |
| Počet připojení DisplayPorts | 2 |
| Počet HDMI portů | 1 |
| Rozhraní | PCI Express x16 3.0 |
| Paměťová sběrnice | 256 bit |
| Paměť grafické karty | 8 GB |
| Typ paměti grafické karty | GDDR5 |
| Rychlost přenosu dat | 7 Gbit/s |
| AMD FreeSync | Ano |
| Integrovaný TV tuner | Ano |
| HDCP | Ano |
| Verze DirectX | 12.0 |
| Stručný návod k instalaci | Ano |
| Varování | Zabraňte přímému kontaktu s kapalinami uvnitř zařízení., Nemontujte ani nedemontujte bez odpovídající ochrany., Po použití zlikvidujte výrobek na sběrném místě elektronického odpadu. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Graphics cards ( ATI ) |
|---|---|
| EAN: | 4712960687882 |
| Takt procesoru: | 1284 MHz |
| Typ: | Radeon RX 580 |
| Proudové procesory: | 2048 |
| Rodina grafického procesoru: | AMD |
| Maximální rozlišení: | 7680 x 4320 px |
| Počet slotů: | 2 |
| Počet ventilátorů: | 2 ventilátor/ventilátory |
| Typ chlazení: | Aktivní |
| Výška: | 46 mm |
| Hloubka: | 125 mm |
| Šířka: | 224 mm |
| Podporované operační systémy Linux: | Ano |
| Podporované operační systémy Windows: | Windows 7, Windows 7 x64, Windows 10 x64 |
| Typ balení: | Krabice |
| Počet připojení DisplayPorts: | 2 |
| Počet HDMI portů: | 1 |
| Rozhraní: | PCI Express x16 3.0 |
| Paměťová sběrnice: | 256 bit |
| Paměť grafické karty: | 8 GB |
| Typ paměti grafické karty: | GDDR5 |
| Rychlost přenosu dat: | 7 Gbit/s |
| AMD FreeSync: | Ano |
| Integrovaný TV tuner: | Ano |
| HDCP: | Ano |
| Verze DirectX: | 12.0 |
| Stručný návod k instalaci: | Ano |
| Varování: | Zabraňte přímému kontaktu s kapalinami uvnitř zařízení., Nemontujte ani nedemontujte bez odpovídající ochrany., Po použití zlikvidujte výrobek na sběrném místě elektronického odpadu. |
