Grafická karta Biostar GT 730 4GB 4xHDMI
Kód: VGABIONVD0019Detailní popis produktu
Grafická karta Biostar GT 730 4GB 4xHDMI| FireStream | Ne |
| Podpora technologie paralelního zpracování | Nepodporovaný |
| Typ | GeForce GT 730 |
| Takt procesoru | 902 MHz |
| Rodina grafického procesoru | NVIDIA |
| CUDA | Ano |
| CUDA jádra | 384 |
| Počet slotů | 1 |
| Typ chlazení | Aktivní |
| Počet ventilátorů | 1 ventilátor/ventilátory |
| Výška | 23 mm |
| Šířka | 127 mm |
| Hloubka | 163 mm |
| Typ balení | Krabice |
| Rozhraní | PCI Express x8 2.0 |
| Počet HDMI portů | 4 |
| Paměť grafické karty | 4 GB |
| Paměťová sběrnice | 64 bit |
| Typ paměti grafické karty | GDDR3 |
| Frekvence paměti | 1334 MHz |
| Verze DirectX | 12.0 |
| PhysX | Ano |
| Integrovaný TV tuner | Ne |
| Kapacita napájecího zdroje (PSU) | 200 W |
| Dodávané ovladače | Ano |
| Osvědčení o udržitelnosti | RoHS |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Graphics card ( NVIDIA Graphics PLUS ) |
|---|---|
| EAN: | 4712960688032 |
| FireStream: | Ne |
| Podpora technologie paralelního zpracování: | Nepodporovaný |
| Typ: | GeForce GT 730 |
| Takt procesoru: | 902 MHz |
| Rodina grafického procesoru: | NVIDIA |
| CUDA: | Ano |
| CUDA jádra: | 384 |
| Počet slotů: | 1 |
| Typ chlazení: | Aktivní |
| Počet ventilátorů: | 1 ventilátor/ventilátory |
| Výška: | 23 mm |
| Šířka: | 127 mm |
| Hloubka: | 163 mm |
| Typ balení: | Krabice |
| Rozhraní: | PCI Express x8 2.0 |
| Počet HDMI portů: | 4 |
| Paměť grafické karty: | 4 GB |
| Paměťová sběrnice: | 64 bit |
| Typ paměti grafické karty: | GDDR3 |
| Frekvence paměti: | 1334 MHz |
| Verze DirectX: | 12.0 |
| PhysX: | Ano |
| Integrovaný TV tuner: | Ne |
| Kapacita napájecího zdroje (PSU): | 200 W |
| Dodávané ovladače: | Ano |
| Osvědčení o udržitelnosti: | RoHS |
