GIGABYTE AORUS RTX 5060 Ti AI BOX GeForce RTX 5060 Ti Černá
Kód: VGAGIGNVD0841Detailní popis produktu
GIGABYTE AORUS RTX 5060 Ti AI BOX GeForce RTX 5060 Ti Černá| Počet podporovaných grafických karet | 1 kusů |
| Barva opláštění | Černá |
| Hloubka balení | 375 mm |
| Hloubka | 48,2 mm |
| Hmotnost včetně balení | 3,1 kg |
| Výška balení | 150 mm |
| Hmotnost | 955 g |
| Výška | 117,4 mm |
| Šířka | 243,7 mm |
| Šířka balení | 249 mm |
| Záruční doba | 3 rok/roky |
| Množství portů Thunderbolt 5 | 2 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 2. generace) Typ A | 2 |
| Počet připojení DisplayPorts | 3 |
| Počet HDMI portů | 1 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 generace 2) typu C | 1 |
| Paměť grafické karty | 16 GB |
| Rodina grafického procesoru | NVIDIA |
| Typ paměti grafické karty | GDDR7 |
| Maximální rozlišení | 7680 x 4320 px |
| Maximální počet displejů na videokartu | 4 |
| Typ | GeForce RTX 5060 Ti |
| Grafická karta v ceně | Ano |
| Frekvence paměti | 28000 MHz |
| Takt procesoru | 2572 MHz |
| Dodávané kabely | AC, Thunderbolt |
| Proud | 16,5 A |
| Napájecí zdroj v ceně | Ano |
| Napájecí zdroj | 330 W |
| Vstupní střídavé napětí | 100 - 240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 - 60 Hz |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Graphics card ( NVIDIA Graphics PLUS ) |
|---|---|
| EAN: | 4719331357184 |
| Počet podporovaných grafických karet: | 1 kusů |
| Barva opláštění: | Černá |
| Hloubka balení: | 375 mm |
| Hloubka: | 48,2 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 3,1 kg |
| Výška balení: | 150 mm |
| Hmotnost: | 955 g |
| Výška: | 117,4 mm |
| Šířka: | 243,7 mm |
| Šířka balení: | 249 mm |
| Záruční doba: | 3 rok/roky |
| Množství portů Thunderbolt 5: | 2 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 2. generace) Typ A: | 2 |
| Počet připojení DisplayPorts: | 3 |
| Počet HDMI portů: | 1 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 generace 2) typu C: | 1 |
| Paměť grafické karty: | 16 GB |
| Rodina grafického procesoru: | NVIDIA |
| Typ paměti grafické karty: | GDDR7 |
| Maximální rozlišení: | 7680 x 4320 px |
| Maximální počet displejů na videokartu: | 4 |
| Typ: | GeForce RTX 5060 Ti |
| Grafická karta v ceně: | Ano |
| Frekvence paměti: | 28000 MHz |
| Takt procesoru: | 2572 MHz |
| Dodávané kabely: | AC, Thunderbolt |
| Proud: | 16,5 A |
| Napájecí zdroj v ceně: | Ano |
| Napájecí zdroj: | 330 W |
| Vstupní střídavé napětí: | 100 - 240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí: | 50 - 60 Hz |
