GIGABYTE AORUS GeForce RTX 5090 XTREME WATERFORCE WB 32G NVIDIA 32 GB GDDR7
Kód: VGAGIGNVD0819Detailní popis produktu
GIGABYTE AORUS GeForce RTX 5090 XTREME WATERFORCE WB 32G NVIDIA 32 GB GDDR7| CUDA jádra | 21760 |
| Rodina grafického procesoru | NVIDIA |
| Typ | GeForce RTX 5090 |
| Maximální počet displejů na videokartu | 4 |
| Takt procesoru | 2655 MHz |
| Podpora technologie paralelního zpracování | Nepodporovaný |
| CUDA | Ano |
| Maximální rozlišení | 7680 x 4320 px |
| Minimální systémové napájení | 1000 W |
| Doplňkové napájení konektorů | 1x 16-pin |
| Chladicí technologie | Gigabyte WATERFORCE |
| Barva | Průsvitné, Bílá, Černá |
| Formát | Full-Height/Half-Length (FH/HL) |
| Osvětlení | Ano |
| Počet slotů | 2 |
| Typ chlazení | Aktivní |
| Barva podsvětlení | Více |
| Délka | 234 mm |
| Výška | 172 mm |
| Hmotnost | 3 kg |
| Hloubka | 29 mm |
| Výška balení | 104 mm |
| Šířka balení | 340 mm |
| Hloubka balení | 334 mm |
| Hmotnost včetně balení | 4,5 kg |
| Verze HDMI | 2.1b |
| Počet HDMI portů | 1 |
| Verze DisplayPortu | 2.1b |
| Rozhraní | PCI Express x16 5.0 |
| Počet připojení DisplayPorts | 3 |
| Typ paměti grafické karty | GDDR7 |
| Paměťová sběrnice | 512 bit |
| Frekvence paměti | 28000 MHz |
| Paměť grafické karty | 32 GB |
| Rychlost přenosu dat | 28 Gbit/s |
| Verze DirectX | 12.0 |
| Připraveno na virtuální realitu | Ano |
| Verze OpenGL | 4.6 |
| Dvojité DVI | Ne |
| G-SYNC společnosti NVIDIA | Ano |
| Integrovaný TV tuner | Ne |
| Stručný návod k instalaci | Ano |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Graphics card ( NVIDIA Graphics PLUS ) |
|---|---|
| EAN: | 4719331355944 |
| CUDA jádra: | 21760 |
| Rodina grafického procesoru: | NVIDIA |
| Typ: | GeForce RTX 5090 |
| Maximální počet displejů na videokartu: | 4 |
| Takt procesoru: | 2655 MHz |
| Podpora technologie paralelního zpracování: | Nepodporovaný |
| CUDA: | Ano |
| Maximální rozlišení: | 7680 x 4320 px |
| Minimální systémové napájení: | 1000 W |
| Doplňkové napájení konektorů: | 1x 16-pin |
| Chladicí technologie: | Gigabyte WATERFORCE |
| Barva: | Průsvitné, Bílá, Černá |
| Formát: | Full-Height/Half-Length (FH/HL) |
| Osvětlení: | Ano |
| Počet slotů: | 2 |
| Typ chlazení: | Aktivní |
| Barva podsvětlení: | Více |
| Délka: | 234 mm |
| Výška: | 172 mm |
| Hmotnost: | 3 kg |
| Hloubka: | 29 mm |
| Výška balení: | 104 mm |
| Šířka balení: | 340 mm |
| Hloubka balení: | 334 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 4,5 kg |
| Verze HDMI: | 2.1b |
| Počet HDMI portů: | 1 |
| Verze DisplayPortu: | 2.1b |
| Rozhraní: | PCI Express x16 5.0 |
| Počet připojení DisplayPorts: | 3 |
| Typ paměti grafické karty: | GDDR7 |
| Paměťová sběrnice: | 512 bit |
| Frekvence paměti: | 28000 MHz |
| Paměť grafické karty: | 32 GB |
| Rychlost přenosu dat: | 28 Gbit/s |
| Verze DirectX: | 12.0 |
| Připraveno na virtuální realitu: | Ano |
| Verze OpenGL: | 4.6 |
| Dvojité DVI: | Ne |
| G-SYNC společnosti NVIDIA: | Ano |
| Integrovaný TV tuner: | Ne |
| Stručný návod k instalaci: | Ano |
