Sparkle Grafická karta SA310C-4G A310 ECO 4GB GDDR6
Kód: VGASPAINT0010Detailní popis produktu
Sparkle Grafická karta SA310C-4G A310 ECO 4GB GDDR6| Obnovovací frekvence | 60 Hz |
| Rodina grafického procesoru | Intel |
| Typ | Arc A310 ECO |
| Počet jader procesoru | 6 |
| Maximální rozlišení | 7680 x 4320 px |
| Takt procesoru | 1000 MHz |
| Ray Tracing | Ano |
| Počet ventilátorů | 1 ventilátor/ventilátory |
| Barva | Purpurová |
| Typ chlazení | Aktivní |
| Minimální systémové napájení | 350 W |
| Hmotnost | 202 g |
| Výška | 15 mm |
| Šířka | 69 mm |
| Hloubka | 156 mm |
| Verze HDMI | 2.0b |
| Počet HDMI portů | 1 |
| Rozhraní | PCI Express x8 4.0 |
| Počet portů Mini DisplayPort | 2 |
| Paměť grafické karty | 4 GB |
| Rychlost přenosu dat | 15,5 Gbit/s |
| Šířka pásma paměti (max) | 124 GB/s |
| Paměťová sběrnice | 64 bit |
| Typ paměti grafické karty | GDDR6 |
| Verze DirectX | 12 Ultimate |
| Verze OpenCL | 3.0 |
| Verze OpenGL | 4.6 |
| Integrovaný TV tuner | Ne |
| Dvojité DVI | Ne |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Graphics card ( INTEL ) |
|---|---|
| EAN: | 4711342290368 |
| Obnovovací frekvence: | 60 Hz |
| Rodina grafického procesoru: | Intel |
| Typ: | Arc A310 ECO |
| Počet jader procesoru: | 6 |
| Maximální rozlišení: | 7680 x 4320 px |
| Takt procesoru: | 1000 MHz |
| Ray Tracing: | Ano |
| Počet ventilátorů: | 1 ventilátor/ventilátory |
| Barva: | Purpurová |
| Typ chlazení: | Aktivní |
| Minimální systémové napájení: | 350 W |
| Hmotnost: | 202 g |
| Výška: | 15 mm |
| Šířka: | 69 mm |
| Hloubka: | 156 mm |
| Verze HDMI: | 2.0b |
| Počet HDMI portů: | 1 |
| Rozhraní: | PCI Express x8 4.0 |
| Počet portů Mini DisplayPort: | 2 |
| Paměť grafické karty: | 4 GB |
| Rychlost přenosu dat: | 15,5 Gbit/s |
| Šířka pásma paměti (max): | 124 GB/s |
| Paměťová sběrnice: | 64 bit |
| Typ paměti grafické karty: | GDDR6 |
| Verze DirectX: | 12 Ultimate |
| Verze OpenCL: | 3.0 |
| Verze OpenGL: | 4.6 |
| Integrovaný TV tuner: | Ne |
| Dvojité DVI: | Ne |
