SÍŤOVÁ KARTA TP-LINK ARCHER TX35U PLUS
Kód: KSITPLBUS0018Detailní popis produktu
SÍŤOVÁ KARTA TP-LINK ARCHER TX35U PLUS| Standardy Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11b, 802.11a |
| Wi-Fi | Ano |
| Síťové standardy | IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11a, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac |
| Maximální přenosová rychlost | 867 Mbit/s |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Frekvenční rozsah | 2,4 - 5 GHz |
| Šifrování/zabezpečení | WEP, WPA-PSK, WPA, WPA2, WPA2-PSK |
| Napájení z USB | Ano |
| Anténa | Ano |
| Barva | Černá |
| Konstrukce antény | Externí |
| Režimy fungování | Režim infrastruktury |
| Úroveň zisku antény (max) | 5 dBi |
| Komponent pro | Laptop |
| Plug and Play | Ano |
| LED indikátory | Status |
| Interní | Ano |
| Výška | 173,4 mm |
| Hloubka | 18 mm |
| Šířka | 57,8 mm |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 11, Windows 11 Home, Windows 10 Education, Windows 10 Pro, Windows 10 Home x64, Windows 10 Enterprise, Windows 11 Enterprise, Windows 10, Windows 10 x64, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 IOT Core, Windows 11 x64, Windows 10 IoT Enterprise, Windows 11 Pro, Windows 10 Home, Windows 10 Pro x64, Windows 10 Education x64, Windows 11 Enterprise x64 |
| Výška balení | 42 mm |
| Šířka balení | 207 mm |
| Hloubka balení | 148 mm |
| Hmotnost včetně balení | 140 g |
| Certifikáty shody | Federální komunikační komise (FCC), CE, RoHS |
| Rozhraní | WLAN, USB |
| USB verze | 3.0 |
| Technologie propojení | Kabel |
| Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H) | 5 - 90% |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | -40 - 70 °C |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 40 °C |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 10 - 90% |
| Stručný návod k instalaci | Ano |
| Zdrojové CD | Ano |
| Kód harmonizovaného systému | 85176990 |
| Varování | Výrobek nerozebírejte ani neupravujte, aby nedošlo k jeho poškození nebo úrazu elektrickým proudem., Před použitím se ujistěte, že je zařízení správně připojeno k portu USB., Chraňte zařízení před vlhkostí a extrémními teplotami. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Wireless network cards USB |
|---|---|
| EAN: | 8885020626810 |
| Standardy Wi-Fi: | Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11b, 802.11a |
| Wi-Fi: | Ano |
| Síťové standardy: | IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11a, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac |
| Maximální přenosová rychlost: | 867 Mbit/s |
| Wi-Fi standard: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Frekvenční rozsah: | 2,4 - 5 GHz |
| Šifrování/zabezpečení: | WEP, WPA-PSK, WPA, WPA2, WPA2-PSK |
| Napájení z USB: | Ano |
| Anténa: | Ano |
| Barva: | Černá |
| Konstrukce antény: | Externí |
| Režimy fungování: | Režim infrastruktury |
| Úroveň zisku antény (max): | 5 dBi |
| Komponent pro: | Laptop |
| Plug and Play: | Ano |
| LED indikátory: | Status |
| Interní: | Ano |
| Výška: | 173,4 mm |
| Hloubka: | 18 mm |
| Šířka: | 57,8 mm |
| Podporované operační systémy Windows: | Windows 11, Windows 11 Home, Windows 10 Education, Windows 10 Pro, Windows 10 Home x64, Windows 10 Enterprise, Windows 11 Enterprise, Windows 10, Windows 10 x64, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 IOT Core, Windows 11 x64, Windows 10 IoT Enterprise, Windows 11 Pro, Windows 10 Home, Windows 10 Pro x64, Windows 10 Education x64, Windows 11 Enterprise x64 |
| Výška balení: | 42 mm |
| Šířka balení: | 207 mm |
| Hloubka balení: | 148 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 140 g |
| Certifikáty shody: | Federální komunikační komise (FCC), CE, RoHS |
| Rozhraní: | WLAN, USB |
| USB verze: | 3.0 |
| Technologie propojení: | Kabel |
| Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H): | 5 - 90% |
| Rozsah teplot při skladování (T-T): | -40 - 70 °C |
| Provozní rozsah teplot (T-T): | 0 - 40 °C |
| Doporučená provozní relativní vlhkost: | 10 - 90% |
| Stručný návod k instalaci: | Ano |
| Zdrojové CD: | Ano |
| Kód harmonizovaného systému: | 85176990 |
| Varování: | Výrobek nerozebírejte ani neupravujte, aby nedošlo k jeho poškození nebo úrazu elektrickým proudem., Před použitím se ujistěte, že je zařízení správně připojeno k portu USB., Chraňte zařízení před vlhkostí a extrémními teplotami. |
