SÍŤOVÁ KARTA TP-LINK ARCHER TX1U NANO
Kód: KSITPLBUS0019Detailní popis produktu
SÍŤOVÁ KARTA TP-LINK ARCHER TX1U NANO| Frekvenční rozsah | 2,4 - 5 GHz |
| Šifrování/zabezpečení | WPA2-PSK, WPA-PSK, WEP |
| Síťové standardy | IEEE 802.11b, IEEE 802.11n, IEEE 802.11g, IEEE 802.11ax |
| Maximální rychlost přenosu dat (2,4 GHz) | 287 Mb/s |
| Wi-fi pásmo | Dvoupásmový (2,4 GHz / 5 GHz) |
| Komponent pro | PC/Laptop |
| Barva | Černá |
| Interní | Ne |
| Výška | 7,1 mm |
| Hloubka | 15,8 mm |
| Šířka | 17,5 mm |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 7, Windows 11, Windows 10 |
| Formát konektoru USB | Přímý |
| Technologie propojení | Bezdrátový |
| USB verze | 2.0 |
| Rozhraní | USB, Bluetooth |
| Varování | Před použitím se ujistěte, že je zařízení správně připojeno k portu USB., Chraňte zařízení před vlhkostí a extrémními teplotami., Výrobek nerozebírejte ani neupravujte, aby nedošlo k jeho poškození nebo úrazu elektrickým proudem. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Wireless network cards USB |
|---|---|
| EAN: | 8885020627367 |
| Frekvenční rozsah: | 2,4 - 5 GHz |
| Šifrování/zabezpečení: | WPA2-PSK, WPA-PSK, WEP |
| Síťové standardy: | IEEE 802.11b, IEEE 802.11n, IEEE 802.11g, IEEE 802.11ax |
| Maximální rychlost přenosu dat (2,4 GHz): | 287 Mb/s |
| Wi-fi pásmo: | Dvoupásmový (2,4 GHz / 5 GHz) |
| Komponent pro: | PC/Laptop |
| Barva: | Černá |
| Interní: | Ne |
| Výška: | 7,1 mm |
| Hloubka: | 15,8 mm |
| Šířka: | 17,5 mm |
| Podporované operační systémy Windows: | Windows 7, Windows 11, Windows 10 |
| Formát konektoru USB: | Přímý |
| Technologie propojení: | Bezdrátový |
| USB verze: | 2.0 |
| Rozhraní: | USB, Bluetooth |
| Varování: | Před použitím se ujistěte, že je zařízení správně připojeno k portu USB., Chraňte zařízení před vlhkostí a extrémními teplotami., Výrobek nerozebírejte ani neupravujte, aby nedošlo k jeho poškození nebo úrazu elektrickým proudem. |
