TP-Link Archer T2E Interní WLAN 433 Mbit/s
Kód: KSITPLBPC0013Detailní popis produktu
TP-Link Archer T2E Interní WLAN 433 Mbit/s| Modulace | 64-QAM, 16-QAM, 256-QAM, CCK, DBPSK, DQPSK, OFDM |
| Podporované rychlosti WLAN | 433 Mbit/s, 200 Mbit/s, 54, 11 |
| Wi-fi pásmo | Dvoupásmový (2,4 GHz / 5 GHz) |
| Standardy Wi-Fi | 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11b, 802.11a, Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Šifrování/zabezpečení | WPA2, WEP, WPA3, WPA, WPA-PSK, WPA2-PSK |
| Wi-Fi | Ano |
| Síťové standardy | IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11b, IEEE 802.11ac |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Maximální přenosová rychlost | 433 Mbit/s |
| Komponent pro | PC |
| Anténa | Ano |
| Režimy fungování | Režim infrastruktury |
| Konstrukce antény | Externí |
| Vysílací výkon (FCC) | 18 dbm |
| Barva | Černá, Stříbrná |
| Vysílací výkon (CE) | 23 dbm |
| Interní | Ano |
| Výška | 21,5 mm |
| Šířka | 120,8 mm |
| Hloubka | 78,5 mm |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 10 Education, Windows 10 Pro, Windows 10, Windows 10 IoT Enterprise, Windows 10 Enterprise, Windows 10 x64, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 IOT Core, Windows 10 Home, Windows 10 Pro x64, Windows 10 Home x64, Windows 10 Education x64 |
| Výška balení | 41,5 mm |
| Šířka balení | 201,5 mm |
| Hloubka balení | 152,5 mm |
| Hmotnost včetně balení | 160 g |
| Certifikáty shody | CE, Federální komunikační komise (FCC), RoHS |
| Rozhraní | WLAN, PCI Express |
| Technologie propojení | Bezdrátový |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 40 °C |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 10 - 90% |
| Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H) | 5 - 90% |
| Zdrojové CD | Ano |
| Stručný návod k instalaci | Ano |
| Včetně montážních držáků | Ano |
| Kód harmonizovaného systému | 85176990 |
| Varování | Nevystavujte je vysokým teplotám., Uchovávejte mimo dosah dětí., Zabraňte kontaktu s vodou nebo vlhkostí. |
| Dodržování předpisů v oblasti udržitelnosti | Ano |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Wireless network cards PCI |
|---|---|
| EAN: | 6935364006518 |
| Modulace: | 64-QAM, 16-QAM, 256-QAM, CCK, DBPSK, DQPSK, OFDM |
| Podporované rychlosti WLAN: | 433 Mbit/s, 200 Mbit/s, 54, 11 |
| Wi-fi pásmo: | Dvoupásmový (2,4 GHz / 5 GHz) |
| Standardy Wi-Fi: | 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11b, 802.11a, Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Šifrování/zabezpečení: | WPA2, WEP, WPA3, WPA, WPA-PSK, WPA2-PSK |
| Wi-Fi: | Ano |
| Síťové standardy: | IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11b, IEEE 802.11ac |
| Wi-Fi standard: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Maximální přenosová rychlost: | 433 Mbit/s |
| Komponent pro: | PC |
| Anténa: | Ano |
| Režimy fungování: | Režim infrastruktury |
| Konstrukce antény: | Externí |
| Vysílací výkon (FCC): | 18 dbm |
| Barva: | Černá, Stříbrná |
| Vysílací výkon (CE): | 23 dbm |
| Interní: | Ano |
| Výška: | 21,5 mm |
| Šířka: | 120,8 mm |
| Hloubka: | 78,5 mm |
| Podporované operační systémy Windows: | Windows 10 Education, Windows 10 Pro, Windows 10, Windows 10 IoT Enterprise, Windows 10 Enterprise, Windows 10 x64, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 IOT Core, Windows 10 Home, Windows 10 Pro x64, Windows 10 Home x64, Windows 10 Education x64 |
| Výška balení: | 41,5 mm |
| Šířka balení: | 201,5 mm |
| Hloubka balení: | 152,5 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 160 g |
| Certifikáty shody: | CE, Federální komunikační komise (FCC), RoHS |
| Rozhraní: | WLAN, PCI Express |
| Technologie propojení: | Bezdrátový |
| Provozní rozsah teplot (T-T): | 0 - 40 °C |
| Doporučená provozní relativní vlhkost: | 10 - 90% |
| Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H): | 5 - 90% |
| Zdrojové CD: | Ano |
| Stručný návod k instalaci: | Ano |
| Včetně montážních držáků: | Ano |
| Kód harmonizovaného systému: | 85176990 |
| Varování: | Nevystavujte je vysokým teplotám., Uchovávejte mimo dosah dětí., Zabraňte kontaktu s vodou nebo vlhkostí. |
| Dodržování předpisů v oblasti udržitelnosti: | Ano |
